dinsdag
30
april
Housuh in de Pauzuh XXL
Millennium Top 1500
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Robbert Meeder & Bert van Leeuwen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Wilfried de Jong.
00:00 - 01:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Femke van der Laan.
22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
00:00 - 04:00 Top 2000 Dossier
20:00 Avondconcert (NTR)
Rechtstreeks vanuit Cenakel, Tilburg is een optreden te horen van Nieuw Amsterdams Peil: Heleen Hulst (viool), Mick Stirling (cello) en Gerard Bouwhuis (piano)
Presentatie: Beitske de Jong.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
00:00 - 01:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Round Midnight met Elias Mazian (NTR)
Jazz in een relaxte ‘late avond sfeer’. Daarbij is te horen hoe jazz doorvloeit in andere stijlen en hoe de esthetiek van jazz te horen is in onverwachte instrumenten en op onverwachte plekken. Daarnaast wordt gezocht naar het gebruik van samples en naar verbanden met de hiphop en r&b.
Presentatie: Elias Mazian.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 De Avondshow
Presentatie: Chanel.
23:00 - 01:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
23:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
00:00 Vastgoed Gezocht
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
00:30 - 01:00 Van Bekhovens Britten
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
21:00 Jan-Paul Grootentraast
23:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Rob van Someren.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
21:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
00:00 - 03:00 Danny Blom
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
21:00 Ferry Oomen
00:00 - 01:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
22:00 Rappers Delight
Programma waarin elke week een andere hip-hop-producer in de schijnwerpers wordt gezet.
Presentatie: Jesse en Riemer.
00:00 - 12:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
21:00 De Dinsdagavond
Een vrolijk programma met bijzonder nieuws van de dag en een vooruitblik op morgen, afgewisseld met muziek.
Presentatie: Eric Roggeband.
23:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
22:00 Smooth
Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
19:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 01:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
22:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.