vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Robbert Meeder & Margje Fikse.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
22:00 - 00:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
22:00 - 01:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)
Rechtstreeks vanuit de Grote Zaal van TivoliVredenburg is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stephan Zilias (dirigent), Gijs Leenaars (koordirigent), Sarah Brady (sopraan), Marianne Beate Kielland (alt), Stuart Jackson (tenor), Jacques Imbrailo (bariton) en Patrick Bolleire (bas)
Presentatie: Leonard Evers.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Op vrijdag is dit programma gekruid met extra gospel en soul en is er muziek van de dansvloer van vroeger.
Presentatie: Giovanca Ostiana.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
21:00 Moreira’s Mansion
Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.
22:00 Robin Roxette
23:00 - 00:00 Lucky Jones
21:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 - 01:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
21:00 - 00:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
21:00 Weekendmix
22:00 The Martin Garrix Radio Show
23:00 - 00:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
21:00 MixMarathon: Alok
DJ-set van Alok.
22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
23:00 - 00:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
19:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Limburgse voetbalclubs in de Eredivisie en de Keuken Kampioen Divisie.
22:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
18:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Klara Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
22:00 - 00:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Amber Broos.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.