woensdag
27
maart
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Natasja Gibbs.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Sophie Derkzen.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
13:00 - 16:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
10:00 80’s Top 1500 (dag 10 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Martijn Kolkman.
12:00 - 14:00 80’s Top 1500 (dag 10 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
10:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 - 14:00 Lindo Duvall
09:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 8 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Jordi Mulderij.
12:00 - 14:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 8 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Rick van Velthuysen.
00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
10:00 Thomas van Empelen
12:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Thomas van Empelen.
13:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
09:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
12:00 - 16:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
10:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 - 16:00 Ayco
Muziek en nieuws.
Presentatie: Ayco Duyster.
10:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 - 16:00 Hitmix
Presentatie: Anja Daems.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Cara Van der Auwera.
09:00 Kenneth Berth
12:00 The Missing Link
Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.
Presentatie: Margaux Amant.
13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire
10:00 Back To The 80s, 90s & 00s Feestweek
Feesten op de beste muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Brahim Attaeb.
13:00 - 16:00 Back To The 80s, 90s & 00s Feestweek
Feesten op de beste muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Maureen Vanherberghen.