vrijdag
26
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Suzanne Bosman.
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 - 19:00 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Joram Kaat.
16:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Morad El Ouakili.
18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 - 19:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)
Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.
Presentatie: Rob Janssen.
16:00 - 19:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Maartje Stokkers.
16:00 De Weekendborrel (AvroTros)
Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.
Presentatie: Jan Paparazzi & Corné Klijn.
18:00 - 20:00 Top 40 Hitdossier (Max)
Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.
Presentatie: Erik de Zwart.
16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
16:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Stephan Jacobs.
17:00 - 19:00 Stephan Jacobs
16:00 - 18:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 - 19:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
16:00 - 19:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 - 21:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Niek van der Bruggen.
18:00 - 19:00 Veronica Anthems
Presentatie: Jannes Drop.
09:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
18:00 - 19:00 Feel Good Afternoon
16:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
18:00 - 19:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
16:00 - 19:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
16:00 - 19:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 - 20:00 Culture Club
Culturele agenda.
Presentatie: Bent Van Looy.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
14:00 Iedereen Klassiek
Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.
Presentatie: Lenaart T’jollyn.
18:00 - 20:00 So What?
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
16:00 - 19:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.