woensdag
24
april
Extra sportuitzending
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
19:00 Kunststof: Mascha Halberstad (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is regisseur Mascha Halberstad te gast.
Presentatie: Mirthe van der Drift.
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Ajouad El Miloudi.
20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Paul Rabbering.
20:00 - 22:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)
Rechtstreeks vanuit de Pieterskerk in Utrecht is een optreden te horen van Cappella Amsterdam (onder leiding van) Leonard Evers, Wasim Arslan (verteller / zang), Sousan Iskandar (viool), Jawa Manla (ud / zang), Shaza Manla (qanun) en Modar Salama (percussie)
Presentatie: Beitske de Jong.
19:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
21:30 - 22:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Edwin Ouwehand
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 23:00 René Verkerk
19:00 Martijn La Grouw
21:00 - 00:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
18:00 Rigter’s Rock Ravage
Jip Rigter draait muziek naar haar smaak: pop van vrouwen in het alternatieve circuit en een flinke dosis alternatief werk.
20:00 Axed Presents Vibes
Marvin Banda en Hiroshi de Bruijn draaien urban- en rapmuziek, bespreken entertainment- en lifestylenieuws en er zijn diverse andere items.
21:00 - 22:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:30 De Oosttribune
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - Almere City FC (aftrap: 18:45 uur).
21:00 - 23:00 De Avond
19:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
20:00 - 23:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
19:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 22:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
19:00 - 22:00 Hittandem
De mooiste Nederlandstalige hits en Golden Oldies. Ook is er de vrolijke Weekbreker en kunnen luisteraars een datum doorgeven waaruit een hit gedraaid wordt.
Presentatie: Martijn Blokzijl.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 - 22:00 De Avond van JND
19:00 Wild Nights
20:00 - 22:00 Wild Faith
Christelijk programma.
Presentatie: Joost Bastiaans.
19:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
20:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
18:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
20:00 - 22:00 Wijs
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
18:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
20:00 - 22:00 Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Geertje De Ceuleneer.
19:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Michèle Cuvelier.
21:00 - 23:00 Abattoir Anvers
Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.