dinsdag
23
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
19:00 Kunststof: Rick de Leeuw (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is zanger, schrijver, dichter Rick de Leeuw te gast.
Presentatie: Willemijn Veenhoven.
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Jo van Egmond.
20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Paul Rabbering.
20:00 - 22:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Wouter Pleijsier.
18:00 De Avondstart (Max)
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
20:00 - 23:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
19:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
21:30 - 22:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Edwin Ouwehand
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 23:00 René Verkerk
19:00 Martijn La Grouw
21:00 - 00:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
16:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
20:00 - 22:00 Out Loud
Radioshow voor de regenboogcommunity.
Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.
19:00 Meer Muziek Met Ronald
Presentatie: Ronald van der Meer.
21:00 - 23:00 De Dinsdagavond
Een vrolijk programma met bijzonder nieuws van de dag en een vooruitblik op morgen, afgewisseld met muziek.
Presentatie: Eric Roggeband.
19:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Tim Hendriks.
20:00 - 22:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
18:00 Classics
Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.
20:00 - 22:00 Evening Bites
De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
20:00 - 22:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
19:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 22:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
18:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 - 22:00 De Avond van JND
Presentatie: Johan Linssen.