vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.
14:00 - 16:00 Humberto (AvroTros)
Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.
12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Desiree van der Heiden.
14:00 - 16:00 Paul (AvroTros)
Presentatie: Paul Rabbering.
13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 5 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Sophie Hijlkema.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
14:00 - 16:00 Maatwerk (Max)
Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.
Presentatie: Sander Zwiep.
06:00 - 20:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 80
De populairste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
14:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
15:00 - 16:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
12:00 Wim van Helden
14:00 - 18:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Domien Verschuuren.
12:00 Lindo Duvall
14:00 - 18:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
12:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
15:00 - 18:30 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
12:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
14:00 - 16:00 De Bonanza
Verzoekplaten.
Presentatie: Rob Stenders.
12:00 De Wereld Van De Vrouw
Yesim Candan praat met vrouwen over zaken die vrouwen bezighouden.
14:00 - 16:00 Inspiradio
Programma waarin Thijs Lindhout op zoek gaat naar het geheim achter geluk en succes, aan de hand van een wisselend thema.
13:00 Hottentotten
Presentatie: Harald Bos.
15:00 - 16:00 Driekwart
Presentatie: Pierre van der Stappen.
12:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
14:00 - 16:00 Backstage
Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.
Presentatie: Lukas Kramer.
12:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Raoul Schram.
15:00 - 18:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
12:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
14:00 - 16:00 De Middag Door
Presentatie: Karel Oosterhuis.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
12:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
15:00 - 16:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies
Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.
Presentatie: René Steenbergen.
11:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
14:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
15:00 - 19:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
12:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
14:00 - 16:00 De Muziekwinkel
Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.
Presentatie: Maarten Daam.
12:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
14:00 - 16:00 Goeiemiddag
Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.
Presentatie: Nick Velderman.
12:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
14:00 Studio Sixties
Muziek uit de jaren ’60.
Presentatie: Edwin Meerman.
15:00 - 17:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.
12:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
14:00 - 16:00 Muziek aan Zee
Presentatie: Marjolein Visser.
12:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
14:00 - 16:00 De Middag Door
Muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
10:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
15:00 - 18:00 Vrijdagmiddag Hitzzz
Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.
Presentatie: Hermen Schomaker.
11:00 - 15:30 Non Stop Hits
15:30 - 18:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 Dwars Door Je Werkdag
15:00 - 18:00 JN30
De populairste hits van deze week.
Presentatie: Koen van der Vorst.