zaterdag
27
april
Koningsdag
Housuh in de Pauzuh XXL
19:00 Nooit Meer Een Kater (NTR)
Presentatie: Malou van der Starre.
20:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
19:00 - 23:00 Opera Live: Die Fledermaus (NTR)
Vanavond is een opname te horen uit 1986 van de opera Die Fledermaus, met het Metropolitan Opera Chorus en het Metropolitan Opera Orchestra.
Presentatie: Hein van Eekert.
18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 - 22:00 The Partysquad
19:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
19:30 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
20:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:00 Jules van Hest
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
12:00 - 23:00 538 Koningsdag
Live verslag van 538 Koningsdag op het het Chasséveld in Breda, met duizenden bezoekers en optredens van meer dan dertig verschillende artiesten.
18:00 Ed Struijlaart
De fijnste gitaarmuziek.
20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Wkndmx
De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.
Presentatie: Daniël Lippens.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
18:00 Album200
Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.
Presentatie: Romy Deridder.
20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
18:00 Caramba
Ritmische muziek.
Presentatie: Nicky Aerts.
20:00 - 23:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
19:00 - 22:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.