vrijdag
26
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.
14:00 Humberto (AvroTros)
Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Suzanne Bosman.
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
19:00 Het Misdaadbureau (WNL)
Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.
Presentatie: Maaike Timmerman.
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Ajouad El Miloudi.
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Sheila Sitalsing.
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Lotje IJzermans.
01:00 Vink (AvroTros)
Programma over Nederlandse podcasts, met diverse luistertips. Twee podcastmakers geven een kijkje achter de schermen.
Presentatie: Mischa Blok.
02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)
Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.
Presentatie: Astrid de Jong.
06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
09:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
14:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Paul Rabbering.
16:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Morad El Ouakili.
18:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
22:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
00:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)
Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.
Presentatie: Eddy Keur.
02:00 - 07:00 Top 2000 Dossier
06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
09:00 Tom & Joe (bnnvara)
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
10:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)
13:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)
16:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)
Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.
Presentatie: Rob Janssen.
19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
22:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
01:00 Maikel van Duinen
04:00 - 07:00 Sebastiaan Ockhuysen
01:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Hans Smit.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
14:00 Maatwerk (Max)
Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.
Presentatie: Sander Zwiep.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Maartje Stokkers.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Brecht van Hulten.
20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)
Vanavond is een opname te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Dima Slobodeniouk (dirigent), en Bram van Sambeek (fagot)
Presentatie: Willem de Vries.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)
Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.
Presentatie: Bert Haandrikman.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
14:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)
Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.
Presentatie: Stefan Stasse.
16:00 De Weekendborrel (AvroTros)
Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.
Presentatie: Jan Paparazzi & Corné Klijn.
18:00 Top 40 Hitdossier (Max)
Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.
Presentatie: Erik de Zwart.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Op vrijdag is dit programma gekruid met extra gospel en soul en is er muziek van de dansvloer van vroeger.
Presentatie: Giovanca Ostiana.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Round Midnight Live met Andrew Makkinga (NTR)
Presentatie: Andrew Makkinga.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
06:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 Moreira’s Mansion
Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.
22:00 Robin Roxette
23:00 Lucky Jones
00:00 Rugged
01:00 Fissa
04:00 - 07:00 FunX
06:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
09:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
10:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Erik van Roekel.
13:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Colin Banks.
16:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Stephan Jacobs.
17:00 Stephan Jacobs
19:00 Koen Hansen
22:00 - 08:00 Non-Stop
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
14:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
15:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
16:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
19:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
01:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
02:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
03:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
04:00 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
04:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
05:00 - 06:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
06:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 5 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Mattie Valk & Kai Merckx.
10:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 5 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Bas van Nimwegen.
14:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Domien Verschuuren.
18:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Tom van der Weerd & Bram Krikke.
19:00 Tom & Bram
Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.
21:00 Stephan Bouwman
00:00 Cain Slobbe
02:00 - 07:00 Qmusic
06:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
10:00 Martijn Kolkman
12:00 Jeroen Nieuwenhuize
14:00 Robert Feller
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 Happy Hours
Verzoekplaten.
Presentatie: Jan-Paul Grootentraast.
21:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
00:00 - 09:00 Het Weekend van 10 Non-Stop
06:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
10:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 Lindo Duvall
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
21:00 Weekendmix
22:00 The Martin Garrix Radio Show
23:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
00:00 Skyline Sessions
Lucas & Steve.
01:00 David Guetta Radio Show
02:00 Weekendmix
03:00 - 07:00 53N8 Non-Stop
06:00 De Sowieso Ochtendshow
Presentatie: Lars van Dijk.
09:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
12:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 13:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
06:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Niek van der Bruggen.
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
14:00 De Bonanza
Verzoekplaten.
Presentatie: Rob Stenders.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Niek van der Bruggen.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Jannes Drop.
19:00 Jannes Drop
21:00 Ferry Oomen
00:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
01:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht
05:00 Nonstop Music Morning Show
09:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
18:00 Feel Good Afternoon
19:00 Feel Good Evening
22:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 @Night
05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show
00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
16:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
18:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 Classic In De Middag
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
06:00 De Nieuwe Morgen
Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.
Presentatie: Youri van der Geest.
09:00 Blessings
Verzoekplaten.
Presentatie: Tim Hendriks.
10:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
14:00 Backstage
Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.
Presentatie: Hans van Vuuren.
16:00 De Dag Van Vandaag
Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.
Presentatie: Siem Lindhout.
19:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Tim Hendriks.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
05:30 - 06:00 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
06:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
09:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
12:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Raoul Schram.
15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
18:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
19:00 MixMarathon: Nicky Romero
DJ-set van Nicky Romero.
20:00 MixMarathon: R3hab
DJ-set van R3hab.
21:00 MixMarathon: Alok
DJ-set van Alok.
22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
23:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
00:00 MixMarathon: Mau P
DJ-set van Mau P.
01:00 MixMarathon: Mike Williams
DJ-set van Mike Williams.
02:00 MixMarathon: Dimitri Vegas and Like Mike
DJ-set van Dimitri Vegas and Like Mike.
03:00 MixMarathon: Solardo
DJ-set van Solardo.
04:00 MixMarathon: Vintage Culture
DJ-set van Vintage Culture.
05:00 - 06:00 MixMarathon: Claptone
DJ-set van Claptone.
06:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
10:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
19:00 Candy’s World
Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.
21:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
06:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
16:00 Jan-Willem Kobes
Terugblik op de dag.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
07:00 Gezellig Wakker Worden
09:00 De Ochtend Met Kevin
Presentatie: Kevin Terpstra.
12:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
16:00 De Middagshow Met Jan
Presentatie: Jan Procee.
18:00 Goud van Oud
Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.