vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Suzanne Bosman.
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 - 19:00 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
16:00 Keur In De Middag (PowNed)
Presentatie: Eddy Keur.
18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 - 19:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Dieuwertje Blok.
16:00 De Weekendborrel (AvroTros)
Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.
Presentatie: Jan Paparazzi.
18:00 - 20:00 Top 40 Hitdossier (Max)
Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.
Presentatie: Erik de Zwart.
16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
16:00 - 18:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 - 19:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
16:00 Top 40 Nummer 1 Hits
Een selectie van nummer 1 hits uit de geschiedenis van de Top 40.
Presentatie: Toine van Peperstraten.
18:00 - 20:00 Ingrid Pérez
De beste muziek voor het weekendgevoel.
14:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Domien Verschuuren.
18:00 - 21:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Tom van der Weerd & Bram Krikke.
16:00 - 19:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 - 21:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
15:00 - 18:30 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 - 19:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 10 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Niek van der Bruggen.
16:00 - 19:00 Spitsstrook
Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.
Presentatie: Ron Davids & Debby Roukens.
16:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
16:00 Ratatouille
Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.
17:00 Folk It
Folkmagazine over heden en verleden, van freakfolk tot minstrelen.
18:00 - 19:00 O Brazil de Lil
Braziliaanse muziek uitgezocht door Lilian Vieira.
16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag
Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.
Presentatie: Laurens van de Kraats.
15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
18:00 - 19:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 - 19:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 - 19:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 - 19:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
15:00 - 19:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
16:00 - 19:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
16:00 - 19:00 Lang Leve De Vrijdag
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.
16:00 - 19:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
16:00 - 19:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.
Presentatie: Jos van Heerden.
17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
16:00 - 19:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van der Geer.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
13:00 Amor FM
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 - 19:00 Overlijdensberichten
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
17:00 - 21:00 WieKent Bakema
Presentatie: Bert Bakema.
15:00 Vrijdagmiddag Hitzzz
Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.
Presentatie: Hermen Schomaker.
18:00 - 20:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
15:30 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
18:00 - 19:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
16:00 De Middagshow Met Jan
Presentatie: Jan Procee.
18:00 - 19:00 Goud van Oud
Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
15:00 JN30
De populairste hits van deze week.
Presentatie: Koen van der Vorst.
18:00 - 20:00 Het Weekend
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
18:00 - 00:00 Dance Classics
16:00 - 19:00 House Top 1000 (dag 1 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Giel Beelen.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
Presentatie: Gert Geens.
18:00 - 20:00 Culture Club
Culturele agenda.
Presentatie: Bent Van Looy.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
14:00 Iedereen Klassiek
Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.
Presentatie: Anne-Marie Segers.
18:00 - 20:00 So What?
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
16:00 Bert Van Steenberghe
18:00 - 20:00 Eindelijk Weekend
Presentatie: Bert Van Steenberghe.