dinsdag
7
mei
Amerika Podcast
Millennium Top 1500
De Coen & Sander Show
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Herman van der Zandt.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 - 13:30 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Natasja Gibbs.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
10:00 - 13:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
10:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Menno Barreveld.
11:00 - 13:00 Menno Barreveld
10:00 Millennium Top 1500 (dag 10 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 - 15:00 Millennium Top 1500 (dag 10 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Lindo Duvall.
09:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
12:00 - 15:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
10:00 Thomas van Empelen
12:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Thomas van Empelen.
10:00 De Ochtend Door
Presentatie: Femke de Walle.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
09:30 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
12:00 - 13:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
10:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 - 13:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
10:00 - 13:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
10:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
10:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
10:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
09:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
12:00 - 14:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 - 13:00 Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
09:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
12:00 - 00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
10:00 BPM
Presentatie: Peter van Leeuwen.
12:00 - 14:00 Lunch
Presentatie: Quinten van Hilten.
10:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
12:00 - 13:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
10:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
12:00 - 13:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
09:00 Joris Brys
12:00 - 13:00 De Piencode
Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.
Presentatie: Pien Lefranc.