zaterdag
30
maart
Suhoor Stories
House Top 1000
11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.
Presentatie: Frits Spits.
13:00 - 14:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)
Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.
10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
12:00 - 14:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)
Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.
10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)
13:00 - 16:00 Mark en Mai (bnnvara)
Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.
10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
10:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
12:00 - 14:00 Angela (Max)
Muzikale show.
Presentatie: Angela Groothuizen.
10:00 Weekend Request
Verzoekplaten.
Presentatie: Jayh Jawson.
13:00 - 16:00 Serginio
Presentatie: Serginio Piqué.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 (wisselende programma’s)
12:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
13:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
13:30 - 14:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
09:00 Bas van Nimwegen
12:00 - 15:00 Tom & Bram
Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.
10:00 Robert Feller
12:00 - 15:00 Is Het Al Weekend
Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.
09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
12:00 - 15:00 Jordi Warners
09:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
12:00 - 15:00 WeekendRick
Presentatie: Rick van Velthuysen.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
06:00 Non Stop
12:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Hielke Boersma.
11:00 - 14:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
09:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân
Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.
Presentatie: Geert van Tuinen.
09:15 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
12:15 - 14:00 Cassata
Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.
Presentatie: Margriet Benak.
08:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
12:00 - 14:00 Weekend Overijssel
Muziek en uit-tips.
Presentatie: José de Bruin.
10:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
12:00 - 14:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.
Presentatie: Xandra Rakier.
09:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
12:00 - 14:00 Graat & De Laat
Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.
10:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
12:00 Nws
Regionaal nieuws.
12:15 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
13:00 - 16:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.
Presentatie: Henk Hover.
10:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
12:00 - 14:00 NH Helpt
Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.
10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
12:00 - 14:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.
Presentatie: Ingrid Corvers.
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
12:00 - 14:00 Broodje Bral
Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.
09:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
12:00 - 14:00 Lunchbreak Zaterdag
Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
12:15 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.
Presentatie: Elsa van Hermon.
13:00 - 17:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Ronald Verburg.
10:00 Opkikker Met Jaco
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
13:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
11:00 Het Uur Van De Waarheid
Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.
Presentatie: Dennis van den Buijs.
12:00 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Bent Van Looy.
13:00 - 15:00 Belpop
De beste muziek uit België.
Presentatie: Floris Daelemans.
11:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.
13:00 - 16:00 Weekend
10:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
12:00 - 14:00 Klara Serveert
Presentatie: Julie Van Bogaert.
10:00 De Afrekening
Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Olga Leyers.
12:00 - 15:00 Pieken Op Zaterdag