woensdag
27
maart
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Fleur Wallenburg.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Tijs van den Brink.
19:00 - 20:00 Kunststof: Tim Overdiek (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is journalist Tim Overdiek te gast.
Presentatie: Andrew Makkinga.
16:00 De Wild in de Middag (PowNed)
Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.
Presentatie: Ruud de Wild.
18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Emmely de Wilt.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 - 22:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
16:00 BertOp5 (kro-ncrv)
Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.
Presentatie: Bert Kranenbarg.
18:00 - 20:00 De Avondstart (Max)
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 - 23:00 De Avondshow
Presentatie: Imani Gonçalves.
16:00 De Barry Paf Show
Presentatie: Barry Paf.
19:00 - 22:00 Koen Hansen
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 - 20:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
16:00 Somertijd / 80’s Top 1500 (dag 10 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80, afgewisseld met moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
19:00 - 20:00 80’s Top 1500 (dag 10 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
16:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
19:00 - 21:00 Martijn La Grouw
16:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 8 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Marisa Heutink.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Herman Hofman.
19:00 - 21:00 Herman Hofman
00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
Presentatie: Gert Geens.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
Presentatie: Lode Roels.
18:30 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Bent Van Looy.
19:00 - 22:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 20:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Chantal Pattyn.
18:00 - 20:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
16:00 De Roo & De Rycke
Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.
18:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.
19:00 - 21:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Michèle Cuvelier.
16:00 Back To The 80s, 90s & 00s Feestweek
Feesten op de beste muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Manu Van Acker.
19:00 - 21:00 Generation M
De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.
Presentatie: Dorianne Aussems.