maandag
1
april
Suhoor Stories
House Top 1000
Seventies Weekend
Album2Daagse
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
09:00 - 12:00 Album2Daagse (dag 2 van 2)
Muziek van de beste albums. Van ieder album wordt een grote hit en een typische albumtrack gedraaid.
Presentatie: Bart Arens.
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
06:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
09:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
09:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 - 12:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 Die Sanck een Liedt
Programma over de liedkunst.
Presentatie: Evert Jan Nagtegaal.
11:00 - 12:00 De Wandeling
Klassieke muziek, met aandacht voor het minder bekende.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
06:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
08:00 - 14:00 Platenparadijs
Eric Bats en Sergej in ‘t Veen draaien alleen maar muziek van vinyl.
06:00 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
09:30 - 12:00 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
09:00 - 17:00 Zoek Het Ei
Gezellig paasprogramma rondom de actie ’Zoek het ei’. Er zijn eieren verstopt in Overijssel. Wie de eieren vindt wint prijzen.
07:00 Seventies Weekend
Muziek uit de jaren ’70.
Presentatie: André Kuiper.
10:00 - 12:00 Seventies Weekend
Muziek uit de jaren ’70.
Presentatie: Irene ten Voorde.
09:00 Dit is L1
Presentatie: Rian Moonen.
10:00 - 13:00 Dit is L1
Presentatie: Janna Hoofs.
06:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
10:00 - 12:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
08:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Ingrid Corvers.
10:00 - 12:00 Op Verzoek
Verzoekplaten.
Presentatie: Vivian Boelen.
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
09:00 - 18:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 Stefan In De Morgen
Presentatie: Stefan Brau.
10:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
09:00 - 13:00 Classics 1000
Presentatie: Hannelore van Besouw & Ronald Verhaegen.
09:00 - 12:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Katleen Van Bavel.