Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 17 oktober 2020

2020

zaterdag

17

oktober

Bijzonderheden, vandaag:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin actualiteit en verdieping hand in hand gaan. Drie gasten vertellen gasten wat hen (on)aangenaam heeft getroffen in het nieuws van deze week.

Presentatie: Lynda Hessel.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

15:00 Hilversum Uit (NTR)

Uitzending vanaf een marktplein ergens in Nederland, waar een levendige radioshow gehouden wordt met actuele gesprekken, persoonlijke verhalen, muziek en dichtkunst, met speciale aandacht voor de lokale blik op de actuele stand van het land.

Presentatie: Waldy van Geenen.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
In deze uitzending is er onder andere aandacht voor de volgende wedstrijden:

  • 18:45 uur Heracles Almelo - RKC Waalwijk
  • 18:45 uur Ajax - sc Heerenveen
  • 20:00 uur AZ - VVV-Venlo
  • 21:00 uur Willem II - FC Twente

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 De Overnachting (bnnvara)

Patrick Lodiers bezoekt een hotelkamer in Amsterdam, waar een prominente gast logeert. Voor het slapengaan drinken ze nog iets, luisteren ze naar hun favoriete muziek, en ze praten.

01:00 Sinans Atlas (bnnvara)

Sinan Can praat met een gast over zijn of haar favoriete land.

01:30 De Verhalen

Audiodrama van eigen bodem, in korte of langere series.

02:00 Wat Het Daglicht Niet Verdragen Kan (NTR)

Talentvolle radiomakers gaan op zoek naar mooie verhalen. Daarbij ligt de focus op nieuws, maar ook de donkere kant van actualiteit en maatschappij.

04:00 - 06:00 Fris (kro-ncrv)

De opvallende gebeurtenissen en evenementen van de afgelopen zaterdag en een vooruitblik op wat de zondag kan brengen.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

04:00 Holy Hits (EO)

De best beluisterde christelijke muziek, de nieuwste gospelhits en veelbelovende christelijke artiesten.

Presentatie: Martine ten Klooster.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Cielke Sijben.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Funky Frank’s (bnnvara)

Alles wat funky is.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 On The Beat (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

05:00 - 07:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Lang Leve Het Weekend (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

02:00 Andres (kro-ncrv)

Presentatie: Jan Paul Beukema.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

13:00 ZaterdagMatinee: Carlo il Calvo (NTR)

Live-uitzending (zonder publiek) van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam. Vandaag is de opera Carlo il Calvo van Nicola Porpora te horen, uitgevoerd door Armonia Atenea onder leiding van George Petrou, met medewerking van Franco Fagioli (countertenor, Adalgiso), Max Emanuel Cencic (countertenor, Lottario), Hasnaa Bennani (sopraan, Gildippe), Suzanne Jerosme (sopraan, Giuditta), Bruno de Sá (countertenor, Berardo) en Petr Nekoranec (tenor, Asprando).

Presentatie: Hans Haffmans.

17:30 Podium op Zaterdag (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Complete opera’s uit de grote (inter)nationale operahuizen, waar mogelijk rechtstreeks. Actualiteiten, achtergronden en opinies en veel muziek (zowel historische opnamen als de nieuwste releases).

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 EO Live (EO)

Goede gesprekken en live muziek.

22:00 Onderweg (EO)

Inspirerende mensen vertellen hun levensverhaal. Hun passie, hun problemen, hun geloof, maar ook hun ongeloof en de levenslessen die ze leerden komen aan bod in een ontspannen setting op een sfeervolle locatie.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

23:00 Musica Religiosa (EO)

Muziekprogramma met hoofdzakelijk klassieke religieuze muziek en voorgelezen passages uit boeken.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 Politieke Partijen

Zendtijd voor politieke partijen.

00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 The Future

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

13:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Sander Bellekom.

19:00 Yous

21:00 The Partysquad

22:00 Flava B2B Superior

23:00 D-Train

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 Fissa

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Martijn La Grouw

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

06:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Amerika Podcast Herhaling

Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken naar Amerika en bespreken met name de Amerikaanse politiek.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

15:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

16:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

17:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

18:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

20:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen dinsdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

21:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen woensdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen donderdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen vrijdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

01:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

04:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

12:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

18:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

21:00 Avondconcert Non-stop muziek

Een concert, samengesteld voor de zaterdagavond.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

09:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Darkroom Non-stop muziek

07:00 Breakfast

Presentatie: Stefan Koren.

10:00 Carlijn

Presentatie: Elwin van Gestel.

12:00 Weekend

Presentatie: Mick Hummel.

15:00 Kink, Inc

Presentatie: Roger Fletcher.

18:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

21:00 Kicks Non-stop muziek

De ultieme playlist voor de zaterdagavond.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Joep Roelofsen

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Stephan Bouwman.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

19:00 Jordi Warners

22:00 Worldwide Club 20

De twintig grootste clubhits, wereldwijd.

Presentatie: Armin van Buuren.

00:00 Maximum Weekend Mix

Presentatie: Menno Barreveld.

01:00 A State of Trance

Presentatie: Armin van Buuren.

03:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Lindo Duvall

11:00 Robert Feller

15:00 Dennis Verheugd

19:00 Silvan Stoet

21:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Ekdom’s Funky Music Trip

Funky muziek. Met nieuwe ontdekkingen, oude vergeten soul, vette funk, nu-soul, acid jazz en retro dance classics.

Presentatie: Gerard Ekdom.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Talent

Presentatie: Danny Blom.

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Niek van der Bruggen

15:00 Daniël Lippens

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Sexy By Nature

Sunnery James en Ryan Marciano.

02:00 Clublife

Tiësto.

03:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

08:00 Goud van Oud

Presentatie: Jasper de Vries.

12:00 Maurice Verschuuren

15:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 80’s & 90’s Party

Uptempo 80’s en 90’s hits.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Slam Talent

Presentatie: Hielke Boersma.

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Slam Talent

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Anoûl Hendriks

18:00 Wkndmx

Presentatie: Joost Burger.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

23:00 Smooth

Relaxte muziek, van zowel oude als nieuwe artiesten.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek in de breedste zin van het woord: van koren tot korpsen, van harmonie tot fanfare en brassband.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 16:30 uur Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
  • 20:00 uur Willem II - FC Twente
  • 20:00 uur Heracles Almelo - RKC Waalwijk

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 LageLandenLijst

Een lijst met de 100 beste Nederlandstalige nummers uit Vlaanderen en Nederland.
Deze uitzending is een samenwerking tussen VRT Radio 1, Omroep Brabant, L1 en Omroep Zeeland.

Presentatie: Jan Hautekiet en Elsa van Hermon.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

08:30 Nws

Regionaal nieuws.

09:00 LageLandenLijst

Een lijst met de 100 beste Nederlandstalige nummers uit Vlaanderen en Nederland.
Deze uitzending is een samenwerking tussen VRT Radio 1, Omroep Brabant, L1 en Omroep Zeeland.

Presentatie: Jan Hautekiet en Elsa van Hermon.

18:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

20:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd AZ - VVV-Venlo (aftrap: 20:00 uur).

22:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman.

10:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

19:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

20:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 LageLandenLijst

Een lijst met de 100 beste Nederlandstalige nummers uit Vlaanderen en Nederland.
Deze uitzending is een samenwerking tussen VRT Radio 1, Omroep Brabant, L1 en Omroep Zeeland.

Presentatie: Jan Hautekiet en Elsa van Hermon.

18:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 The Hard Edition

Hits uit de jaren ’90 en ’00 met een hoog tempo. Met artiesten zoals Paul Elstak, Charly Lownoise & Mental Theo, Dune, Nakatomi en Party Animals.

Presentatie: Dick Liefting.

22:00 The Sound of Ibiza

DJ Keanu.

02:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 Jukebox

12:00 Weekend Show

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 De JN30

16:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Hybrid Hugo Weekend Show

21:00 Non-Stop Feest op je radio

02:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Patrick Wolda

15:00 Wouter van Stralen

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Rossum.

11:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

13:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter & Rianne Besters.

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID 2.0

DJ Jurgen.

22:00 Clubbin’

Eric van Kleef.

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 LageLandenLijst

Een lijst met de 100 beste Nederlandstalige nummers uit Vlaanderen en Nederland.
Deze uitzending is een samenwerking tussen VRT Radio 1, Omroep Brabant, L1 en Omroep Zeeland.

Presentatie: Jan Hautekiet en Elsa van Hermon.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Niels Van Duyse.

20:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Kim Debrie

08:00 Wat Een Week

Gesprekken met bekende en onbekende Vlamingen over hoe zij deze week beleefd hebben.

Presentatie: Ruben Van Gucht & Kim Debrie.

10:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 De Week van Harald

Het nieuws van de week.

Presentatie: Harald Scheerlinck.

18:00 De Ultratop Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

20:00 Rockshow

Rockmuziek.

Presentatie: Peter De Groot.

22:00 In De Mix

Presentatie: Dirk Vlaeyen.

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 06:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Julie Van Bogaert.

14:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Werner Trio.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Nicole Van Opstal.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

02:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Jaren Nul

Presentatie: Fien Germijns & Joris Brys.

10:00 De Jaren Nul

Presentatie: Kenneth Berth.

14:00 De Jaren Nul

Presentatie: Sander Vandenhende.

18:00 De Jaren Nul

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

22:00 De Jaren Nul

Presentatie: Hannelore Van Besouw.

01:00 - 07:00 De Jaren Nul

Presentatie: Fien Germijns & Joris Brys.

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

05:00 Sta Vroeg Op

Hits.

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

13:00 Het Beste Van De MNM50

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

20:00 Party Hitlist

De populairste partyhits van dit moment.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Party Mix & Match

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Erwin De Nul & Laurens Luyten.

22:00 Regi In The Mix

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Regi.

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 MNM50 Herhaling

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

03:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:00 - 07:00 Sta Vroeg Op

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl