Logo oorboekje.nl

De radiogids van woensdag 1 januari 2020

2020

woensdag

1

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Hallo 2020

16:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is Diederik Jekel (wetenschapsjournalist) te gast.

Presentatie: Gijs Groenteman.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Henk van Steeg.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

01:00 Miss Podcast (AvroTros)

Mischa Blok nodigt een bekende Nederlander uit om een podcast te recenseren. Daarnaast worden persoonlijke gesprekken gehouden, waarbij geluiden en podcasts centraal staan.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Show waarin luisteraars centraal staan en ervaringen delen die passen bij de actualiteit van de dag.

Presentatie: Morad El Ouakili.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Thomas Hekker.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Paul Rabbering.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Carolien Borgers.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ’m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

09:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

12:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

15:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

18:00 Joram (EO)

Presentatie: Joram Kaat.

21:00 Club Carter (VPRO)

Presentatie: Sagid Carter.

00:00 Jamie (kro-ncrv)

Presentatie: Jamie Reuter.

02:00 Andres (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

04:00 - 06:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 Nieuwjaarsconcert

Het Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker in de Gouden Zaal van de Wiener Musikverein.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

  • Opname van het Nederlands Blazers Ensemble, Giorgis Xylouris Laouto (Kretenzische luit en zang), Nikos Xylouris Lyra (zang) en Adonis Xylouris Laouto (zang). Zij spelen diverse ouvertures van Jean-Phillipe Rameau en traditionele muziek uit Kreta.
  • Opname van Musica Viva en Alexander Rudin (cello en directie):
    • Joseph Haydn - Symfonie nr. 86
    • Joseph Haydn - Celloconcert nr. 2
    • Joseph Haydn - Symfonie nr. 87

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Jan Rietman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Remco Hakkert.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Ayanna Witter-Johnson - Mondriaan Jazz 2019 (NTR)

Opname van Ayanna Witter-Johnson tijdens Mondriaan Jazz 2019.

20:00 Mammal Hands - NSJ 2019 (NTR)

Opname van Mammal Hands tijdens het North Sea Jazz Festival 2019.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 The Future

04:00 - 06:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

04:00 - 23:59 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 10:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 Bluesbox

Blues en Bluesrock, met zowel oud als nieuw werk.

Presentatie: Gerry Jungen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

06:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

07:00 Techniektour

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

07:30 The Green Quest

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

08:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

09:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

11:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

11:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

12:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

12:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

14:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

15:00 Digitaal

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 In Bedrijf

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

16:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

16:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

17:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

18:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

18:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

19:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

22:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

22:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

00:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

01:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

01:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

03:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

04:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

04:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 BankGiro Loterij Top 500 (deel 6 van 6) Non-stop muziek

De mooiste klassieke muziek ooit gemaakt.

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

14:00 In de Winter Efteling

DJ Mayoni neemt luisteraars mee in de wereld van de Winter Efteling. Zij speelt het spel "Raad waar ‘ie’ staat" en zoekt naar antwoorden op vragen over de Efteling.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Mark.

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kink 1500

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

19:00 Qmusic Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Top 100 van 2019

De 100 grootste hits van de Top 40 van 2019.
Presentatie:

  • 10:00 Kimberley Dekker
  • 13:00 Stephan Bouwman
  • 16:00 Martijn Kolkman

18:00 Jordi Warners

21:00 Joost Swinkels

00:00 Martijn Kolkman

02:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

03:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

08:00 Silvan Stoet

12:00 Robert Feller

16:00 Lindo Duvall

19:00 De Avond van 10 Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

05:00 Desmond Baidjoe

08:00 Niek van der Bruggen

12:00 Ivo van Breukelen

15:00 Edwin Noorlander

18:00 Barend van Deelen

21:00 Bas Menting

00:00 Mart Meijer

04:00 - 06:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Jan Paul Grootentraast

12:00 Lindo Duvall

16:00 Jurjen Gofers

20:00 Marisa Heutink

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Veul Hail en Zegen

Programma waarin luisteraars elkaar de beste wensen voor het nieuwe jaar kunnen doen.

Presentatie: Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge.

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 Mei Douwe

Noflike muzyk, in klassike noat yn in deistich lûd. Mar ek Frânske sjansons en wrâldmuzyk.

Presentatie: Douwe Heeringa.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

13:00 In Fleanende Start

Ferslachjouwers Simone Scheffer en Geert van Tuinen reizgje troch Fryslân. Sy dogge ferslach fan ûnder oare de nijjiersdûk yn de Lemmer. Fierder hawwe petearen mei Friezen dy ’t al ambisjeuze plannen hawwe sa as atleet Stefan van der Pal. Hy wol de Alvestêdetocht swimme. En Johannes Kramer begjint yn it nije jier as boargemaster fan Noardeast-Fryslân. Anne Jochum de Vries, direkteur fan Sport Fryslân, hy wol in sukses folle slachtemarathon rinne.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Nieuwjaarsshow met Nico Wantia.

13:00 Goeiemiddag Overijssel

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Hans van den Hoorn.

10:00 Op de Koffie

Presentatie: André Kuiper.

12:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Rieu Top 10

Luisteraars kiezen hun meest favoriete nummers van André Rieu.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 Marleen Rutten in Concert

Concert van Marleen Rutten, opgenomen in augustus 2019 in Neer.

17:00 Talentenkriebels

Registratie van een concert in Theater Heerlen met Limburgse (aanstormende) talenten.

18:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Wunderbar Herhaling

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

09:00 Personal Playlist

12:00 Personal Playlist

15:00 Personal Playlist

18:00 Personal Playlist

21:00 Muziek van Kust tot Kust

Jan Emous maakt een muzikale reis die van kust tot kust gaat en dus vol grenzeloze muzikale ontdekkingstochten zit.

22:00 Radio Ritmundo

DJ Ritmundo alias Stan Rijven verbindt een halve eeuw global music tot één kosmopolitische cocktail van afro en bossa, blues en beat, soul en salsa, java en jazz, rai en rumba.

23:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait cd’s uit eigen kast en probeert luisteraars kennis te laten maken met muziek die doorgaans nooit op de radio te horen is of muziek die nostalgische gevoelens oproept. Met veel blues, soul, country en Americana.

02:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Gelukkig Nieuwjaar

Een gezellig en muzikaal begin van het nieuwe jaar.

10:00 De Gouden 100

De 100 mooiste ‘evergreens’ uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

18:00 De Zilveren 60

60 bijzondere hits die de net geen plaats in de Gouden 100 hebben behaald.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Nieuwjaarsduik

Nieuws uit de afgelopen nacht en live de Nieuwjaarsduik van Scheveningen.

Presentatie: Tjeerd Spoor en Bas Muijs.

13:00 Rijp voor de Eeuwige Roemlijst

Patrick van Houten draait platen als tip voor de Eeuwige Roemlijst Top 100 (een lijst van de beste popsongs aller tijden, die op Twee Pinksterdag zal worden uitgezonden).

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

18:00 Radio Rotterdamsebaan

Maandelijks programma waarin de aanleg van de Rotterdamsebaan gevolgd wordt. Dit nieuwe stuk snelweg, inclusief tunnel is het grootste infrastructurele project in de Randstad van dit moment.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

10:00 Kick-Start

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 Frysk FM Non-stop muziek

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Nieuwjaarsdag Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Stefan Brau

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90, met een hoog tempo.

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

Verzoekplaten.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 Hielke Boersma

15:00 Alle 13 Fout

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 Hits Non-stop muziek

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Avondshow

Onder andere met de 6@6.

21:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl