Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 27 december 2019

2019

vrijdag

27

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Willemijn Veenhoven.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met in deze uitzending veel aandacht voor het WK Afstanden (schaatsen):

  • 18:20 500m mannen
  • 18:56 1500m vrouwen
  • 19:50 5000m mannen

21:30 2019 Door De Bril Van Eerdmans (PowNed)

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Liesbeth Staats.

01:30 Hoorspel: Weihnachten met Nefertiti (AvroTros)

Radiodrama, geschreven door Jannah Loontjes.
Anna gaat samen met haar man Ahmed met Kerst haar vriendin Griswalde opzoeken. Ze hebben elkaar zeker tien jaar niet gezien. Het wordt de eerste ontmoeting van Ahmed met haar boezemvriendin van de academie. Anna verheugt zich enorm op dit uitje. Aangekomen blijkt er toch wel iets veranderd in de innige vriendschap, de verwachtingen over en weer kloppen niet echt. Tijdens het kerstdiner ontploft de opgebouwde spanning tussen de vier.
Met stemmen van Wilfried de Jong, Aafke Buringh, Loek van de Wijngaard, Carly Wijs en Pieter Verelst.

02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)

Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.

Presentatie: Astrid de Jong.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Emmely de Wilt.

08:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen.

10:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

22:00 Top 2000 (dag 3 van 7)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 - 23:59 Top 2000 (dag 4 van 7)

Presentatie:

  • 00:00 Leo Blokhuis
  • 02:00 Rick van Velthuysen
  • 04:00 Frank van ’t Hof
  • 06:00 Emmely de Wilt
  • 08:00 Jan-Willem Roodbeen
  • 10:00 Bart Arens
  • 12:00 Gijs Staverman
  • 14:00 Rob Stenders
  • 16:00 Ruud de Wild
  • 18:00 Wouter van der Goes
  • 20:00 Annemieke Schollaardt
  • 22:00 Paul Rabbering
Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

09:00 Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Rob (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

15:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

18:00 Vera (NTR)

Presentatie: Vera Siemons.

21:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

00:00 Andres (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

03:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Mieke van der Weij.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)

Rechtstreekse uitzending vanuit de Grote Zaal van TivoliVredenburg te Utrecht, waar het openingsconcert van het Internationaal Kamermuziek Festival gegeven wordt.
Lars Vogt (piano), Janine Jansen (viool), Boris Brovtsyn (viool), Yura Lee (viool), Amihai Grosz (altviool), Daniel Blendulf (cello) en Jens Peter Maintz (cello) spelen:

  • Johannes van Bree - Allegro voor vier strijkkwartetten
  • Felix Mendelssohn - Octet in Es, opus 20
  • Antonín Dvořák - Pianokwintet in A, opus 81

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Daniël Dekker & Corné Klijn.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Presentatie: Ron Brandsteder.

00:00 Musical Moods (AvroTros)

De mooiste musicalmuziek uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Frits Sissing.

01:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Macy Gray - NSJ 2019 (NTR)

Opname van het optreden van Macy Gray tijdens het North Sea Jazz Festival 2019.

20:00 Tower of Power - NSJ 2019 (NTR)

Opname van het optreden van Tower of Power tijdens het North Sea Jazz Festival 2019.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Fresh

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

00:00 In The Mix: Moradzo

01:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

02:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

03:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

10:00 Martijn La Grouw

13:00 Colin Banks

14:00 Top 25 van 2019

De populairste Nederlandse hits van dit jaar.

Presentatie: Colin Banks.

16:00 Stephan Jacobs

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock 500 (dag 1 van 5) Non-stop muziek Herhaling

De 500 beste classic rock hits.

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Meindert Schut.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

00:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

03:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

03:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

04:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 BankGiro Loterij Top 500 (deel 1 van 6) Non-stop muziek

De mooiste klassieke muziek ooit gemaakt.

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Mark.

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Michiel Veenstra.

09:00 Outlaw 141

De beste tracks van dit jaar.
Presentatie:

  • 09:00 Michiel Veenstra
  • 10:00 Tessa Mol
  • 13:00 Jasper Leijdens
  • 16:00 Tim op het Broek

19:00 Kink Kafe

Presentatie: Tim op het Broek.

21:00 The Heavy Show

Presentatie: Caroline Westendorp.

23:00 Met het Oor op 2019

De favoriete muziek van 2019, gekozen door één van de Kink-deejays.

Presentatie: Tim op het Broek.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Menno Barreveld

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Wim van Helden.

18:00 Kai Merckx

21:00 Stephan Bouwman

00:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Dennis Verheugd

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

22:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

00:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 Mark Labrand

12:00 Menno de Boer

14:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

18:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

21:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

23:00 Niek van der Bruggen

01:00 Mark Labrand

04:00 - 08:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Top 1000 Aller Tijden Andersom (dag 4 van 4)

De duizend beste hits ooit gemaakt, in de omgekeerde volgorde (vanaf nummer 1 tot en met 1000).

16:00 Jurjen Gofers

20:00 Marisa Heutink

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Friday Non-stop muziek

De beste feel good-hits van artiesten als Avicii, Taylor Swift, Armin van Buuren en classics uit de 90’s en 00’s.

18:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

22:00 Mainstage

DJ-set gemixt door W & W.

23:00 Sander van Doorn

DJ-set gemixt door Sander van Doorn.

00:00 Protocol Radio

DJ-set gemixt door Nicky Romero.

01:00 Mike Williams on Track

DJ-set gemixt door Mike Williams.

02:00 Blasterjaxx

DJ-set gemixt door Blasterjaxx.

03:00 Firebeatz

DJ-set gemixt door Firebeatz.

04:00 R3hab

DJ-set gemixt door R3hab.

05:00 - 06:00 Claptone

DJ-set gemixt door Claptone.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

16:00 Funky Friday

Een mix van funk, soul en disco.

Presentatie: Jaap Brienen.

18:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 Noardewyn Live

Live muzyk.

Presentatie: Willem de Vries.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Houdoe 2019

Veel gezelligheid, goede muziek en het spel "De 2000 ballen bingo".

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang

Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.

02:00 - 09:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Maarten en Tom.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Muziek Non-stop muziek

22:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburg.

Presentatie: Henk Hover.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 08:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

07:00 Vrolijke Verzoekjes Vrijdag

09:00 Vrolijke Verzoekjes Vrijdag

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Vrolijke Verzoekjes Vrijdag

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Vrolijke Verzoekjes Vrijdag

Presentatie: Jos Heeremans.

18:00 Vrolijke Verzoekjes Vrijdag Non-stop muziek

21:00 Radio Robert

De favoriete muziek van Robert ten Brink; van de Beatles tot aan Lucky Fonz III.

22:00 Goot op de Radio

Leo van der Goot draait redeloze muziek; van hot naar her door de popgeschiedenis. Zo nu en dan keihard en dan weer fluweelzacht.

23:00 Blue Sky

Voormalig Sky Radio-baas Ton Lathouwers draait zijn favoriete radiosongs. Met minder bekende albumtracks en ook radiohits van de jaren ’60 tot nu komen voorbij.

00:00 Time in a Bottle

Vrolijk, licht melancholisch programma, waarin Mouna Goeman Borgesius onderzoekt wat voor rol de muziek van de afgelopen veertig jaar in haar leven heeft gespeeld. Soms doet zij dit alleen, soms samen met vrienden uit de theater- en filmwereld.

01:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Jukebox Goud

De mooiste gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80, op verzoek.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Marjolein Visser en André Koolen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

10:00 Erik Lemmers

13:00 Ruud de Boer

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

18:00 Marja’s Bingo- en Korrelatieradio

Luisteraars kunnen bellen om hun verhaal te vertellen, maar ook meedoen met de bingo.

Presentatie: Marja van Katendrecht.

20:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 08:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 Zeeuws Diep
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

21:00 Locals

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 Frysk FM Non-stop muziek

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Top 1008 (dag 6 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Nando Kok.

09:00 Top 1008 (dag 6 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

12:00 Top 1008 (dag 6 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Top 1008 (dag 6 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

16:00 Top 1008 (dag 6 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Daan Olthoff.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Het Beste van de Top 1008 Non-stop muziek

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:00 Top 40 Non-stop muziek

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media. Ook komt de nieuwe Alarmschijf voorbij.

18:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Stefan Brau

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90, met een hoog tempo.

Presentatie: Dick Liefting.

22:00 The Sound of Ibiza

DJ Keanu.

02:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

Verzoekplaten.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

23:00 Non-Stop Feest op je radio

02:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 Hielke Boersma

15:00 Alle 13 Fout

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 Hits Non-stop muziek

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Weekend

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

22:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl