Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 24 december 2019

2019

dinsdag

24

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Willemijn Veenhoven.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Wouter Bouwman.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag zijn Peter en Marius Beets te gast.

20:30 Marathoninterview (VPRO)

Lange, live gesprek met ruimte voor nuance, context en verdieping.
Vandaag gaat Julie Blussé in gesprek met advocaat Roger Cox.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Show waarin luisteraars centraal staan en ervaringen delen die passen bij de actualiteit van de dag.

Presentatie: Morad El Ouakili.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 NPO Radio 2 Redt Je Kerstdiner (kro-ncrv)

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Emmely de Wilt.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Toine van Peperstraten.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ’m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

02:00 Serious Request: Lifeline (dag 7 van 7)

Drie deejay-teams lopen door Nederland, in estafettevorm. Zij lopen één route van Goes naar Groningen, terwijl ze live radio maken en acties bezoeken die luisteraars organiseren. Hiermee halen ze samen met de rest van Nederland geld op om jonge mensen te beschermen tegen mensenhandel.

Presentatie: Mark van der Molen & Jorien Renkema.

08:00 Serious Request: Lifeline (dag 7 van 7)

Drie deejay-teams lopen door Nederland, in estafettevorm. Zij lopen één route van Goes naar Groningen, terwijl ze live radio maken en acties bezoeken die luisteraars organiseren. Hiermee halen ze samen met de rest van Nederland geld op om jonge mensen te beschermen tegen mensenhandel.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

14:00 Serious Request: Lifeline (dag 7 van 7)

Slot van Serious Request: The Lifeline. Tijdens de eindshow zullen er optredens zijn van onder andere: Snelle, Roxeanne Hazes, Blanks, MEROL en Naaz.

21:30 Top Serious Request (dag 1 van 3)

De meest aangevraagde platen van Serious Request 2019.

00:00 - 23:59 Top Serious Request (dag 2 van 3)

De meest aangevraagde platen van Serious Request 2019. Presentatie:

  • 00:00 Jamie Reuter
  • 03:00 Andres Odijk
  • 06:00 Lieke de Kok
  • 09:00 Kevin van Arnhem
  • 12:00 Angelique Houtveen
  • 15:00 Olivier Bakker
  • 18:00 Sophie Hijlkema
  • 21:00 Joram Kaat
Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

05:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Thomas van Vliet.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

  • Opname van het koor en orkest van La Scala o.l.v. John Eliot Gardiner, met medewerking van Allan Clayton (tenor, Le Récitant) Ann Hallenberg (sopraan, La Vierge Marie) Lionel Lhote (bariton, Joseph) Nicolas Courjal (bas, Hérode) en Thomas Dolié (bas, Le Père de famille)
    • Hector Berlioz - L’Enfance du Christ op. 25
  • Opname van het Rundfunk Sinfonieorchester Berlin o.l.v. Vladimir Jurowski, Sing Akademie Berlin, Staat und Dom Chor Berlin en Christopher Purves (bas-bariton)
    • Arthur Honegger - Une Cantate de Noël

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 Concert Christmas in Vienna (EO)

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Rein de Graaff (NTR)

Opname van het optreden van Rein de Graaff tijdens het North Sea Jazz Festival 2019.

20:00 José James & Noordpool Orkest (NTR)

Opname van het optreden van José James en het Noordpool Orkest tijdens het North Sea Jazz Festival 2019.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 The Future

04:00 - 06:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Koen Hansen

16:00 Jasper de Vries

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 23:59 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 Symfomania

De beste klassieke en hedendaagse symfonische rocktracks.

Presentatie: Arie Verstegen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 Techniektour

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

15:30 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

19:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

21:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

22:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

22:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

01:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Meindert Schut.

03:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

04:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

16:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Tessa.

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Jasper Leijdens.

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

16:00 Rush Hour

Presentatie: Tim op het Broek.

19:00 Kink en Fem

Presentatie: Femke van der Veen.

22:00 Het Beste uit de Kink 1500

23:00 Met het Oor op 2019

De favoriete muziek van 2019, gekozen door één van de Kink-deejays.

Presentatie: Carlijn Hubregtse.

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

15:00 Kerst Top 40

19:00 Bas van Nimwegen

22:00 Joost Swinkels

00:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Top 4000 (dag 21 van 21)

De 4000 mooiste, leukste en beste platen aller tijden.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Top 4000 (dag 21 van 21)

De 4000 mooiste, leukste en beste platen aller tijden.

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

13:00 Top 4000 (dag 21 van 21)

De 4000 mooiste, leukste en beste platen aller tijden.

Presentatie: Edwin Diergaarde.

16:00 Top 4000 (dag 21 van 21)

Ontknoping van de lijst met de 4000 mooiste, leukste en beste platen aller tijden.

Presentatie: Dennis Verheugd.

19:00 Non-Stop Kerst Non-stop muziek

00:00 - 08:00 Non-Stop Kerst Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 Mark Labrand

13:00 Edwin Noorlander

16:00 Ivo van Breukelen

19:00 Barend van Deelen

22:00 Daniël Lippens

01:00 Mart Meijer

04:00 - 08:00 Bas Menting

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Top 1000 Aller Tijden Andersom (dag 1 van 4)

De duizend beste hits ooit gemaakt, in de omgekeerde volgorde (vanaf nummer 1 tot en met 1000).

00:00 - 23:59 Top 1000 Aller Tijden Andersom (dag 2 van 4)

De duizend beste hits ooit gemaakt, in de omgekeerde volgorde (vanaf nummer 1 tot en met 1000).

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

00:00 The Christmas Station Non-stop muziek

Alleen maar kerstmuziek.

10:00 Christmas Top 50 Non-stop muziek

14:00 The Christmas Station Non-stop muziek

Alleen maar kerstmuziek.

00:00 - 13:00 The Christmas Station Non-stop muziek

Alleen maar kerstmuziek.

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Raoul Schram

10:00 Joost Burger

13:00 Dimitris Kops

16:00 Tom van der Weerd

19:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Groningers Voor Elkaar

Programma waarin vrijwilligers in het zonnetje gezet worden.

10:00 Groningers Voor Elkaar

Programma waarin vrijwilligers in het zonnetje gezet worden.

13:00 Groningers Voor Elkaar

Programma waarin vrijwilligers in het zonnetje gezet worden.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 Kryst Mei Douwe Non-stop muziek

Krystmuzyk útsocht troch Douwe Heeringa.

05:00 - 08:00 Koperkanaal FM

Muzyk fan harmony, fanfare en brassband.

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Houdoe 2019

Veel gezelligheid, goede muziek en het spel "De 2000 ballen bingo".

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 09:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Maarten en Tom.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Paul Versteegen.

18:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé Herhaling

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 Klassieke Gast Herhaling

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jeanne Kooijmans.

09:00 June Light

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom Light

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd Light

Presentatie: Aart van Eldik.

18:00 XMas HitStory

Zoektocht naar de ontstaansgeschiedenis van beroemde kersthits.

Presentatie: Natasja Floor en Rob Wtenweerde.

19:00 Kerst Mix Non-stop muziek

21:00 Why I Quit Composing

Hans Vandenburg laat horen welke muziek hij zo goed vindt dat hij overweegt om op te houden met componeren.

22:00 On Top of the Blues

Marijn Ooijman en Ingrid Bosch verkennen de grenzen van de blues. Zij rekken dit begrip op met rootsmuziek, americana, country, rock, bluegrass, folk R&B, funk en nog veel meer. Kortom, alles wat riekt naar, inspireerde tot of klinkt als blues.

23:00 OLM

Mart Smeets draait zijn favoriete muziek. Uit zijn immense privé collectie selecteert hij het mooiste en het beste op gebied van Americana, blues, country, soul en hedendaagse luistermuziek. Daarbij vertelt hij verhalen over de singer-songwriters, zangers, zangeressen en bands.

01:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Marjolein Visser en André Koolen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

10:00 Erik Lemmers

13:00 Ruud de Boer

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 Frysk FM Non-stop muziek

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Top 1008 (dag 5 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Nando Kok.

09:00 Top 1008 (dag 5 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

12:00 Top 1008 (dag 5 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Top 1008 (dag 5 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

16:00 Top 1008 (dag 5 van 8)

De mooiste christelijke muziek.

Presentatie: Daan Olthoff.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Het Beste van de Top 1008 Non-stop muziek

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Stefan Brau

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90, met een hoog tempo.

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

Verzoekplaten.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 Backstage

Presentatie: DJ Fonzz.

23:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Verzoekservice (dag 2 van 2)

Alleen maar verzoeknummers.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 Hielke Boersma

15:00 Alle 13 Fout

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 Hits Non-stop muziek

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Avondshow

Onder andere met de 6@6.

21:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl