Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 20 mei 2019 om 19:00 uur

2019

maandag

20

mei

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Telfort: kanaal 801

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

18:30 Café Europa (EO / VPRO)

Europese kopstukken gaan in debat en discussie met elkaar én met het publiek.
Vandaag zijn Arnout Hoekstra (SP) en Paul Tang (PvdA) te gast.

Presentatie: Chris Kijne & Tijs van den Brink.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

22:00 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Tijs van den Brink.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Telfort: kanaal 802

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 - 00:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Telfort: kanaal 803

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

18:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 - 00:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Eva Koreman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Telfort: kanaal 804

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 - 00:00 Opium (AvroTros)

Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is live muziek.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Telfort: kanaal 805

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Amy-Lee de Boer.

22:00 - 00:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Ron Stoeltie.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Telfort: kanaal 806

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 Riza (NTR)

Presentatie: Riza Tisserand.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Telfort: kanaal 821

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo 100%NL 100%NL

Telfort: kanaal 823

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Stephan Jacobs

21:00 - 00:00 Muziekavond Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Telfort: kanaal 814

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 High Voltage

Metal en Hardrock Classics.

Presentatie: Horst VonBerg.

22:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Telfort: kanaal 815

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Beter

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

21:30 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

22:00 - 23:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

Logo Classic FM Classic FM

Telfort: kanaal 812

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

19:00 Movies Monday Non-stop muziek

Een prachtige verzameling filmmuziek.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Telfort: kanaal 831

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Logo Qmusic Qmusic

Telfort: kanaal 811

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

19:00 - 22:00 Kai Merckx

22:00 - 00:00 Joost Swinkels

Logo Radio 10 Radio 10

Telfort: kanaal 813

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 00:00 Laat met Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Telfort: kanaal 809

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

22:00 - 00:00 Daniël Lippens

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Telfort: kanaal 819

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Dennis Hoebee

21:00 - 01:00 Martijn Muijs

Logo Sky Radio Sky Radio

Telfort: kanaal 808

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 - 01:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Telfort: kanaal 816

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

22:00 - 00:00 Harm & Kees

Presentatie: Harm den Besten & Kees Dorresteijn.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Telfort: kanaal 818

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Telfort: kanaal 881

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Telfort: kanaal 880

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 - 23:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Telfort: kanaal 882

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Telfort: kanaal 883

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Telfort: kanaal 885

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Telfort: kanaal 884

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Telfort: kanaal 886

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Telfort: kanaal 891

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

22:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Telfort: kanaal 888

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

21:00 Des Engels

Vincent van Engelen deelt zijn liefde voor pop- / rockmuziek van de jaren ’60 tot ’90.

22:00 - 23:00 Stormy

Felix Rottenberg draait muziek uit zijn jukebox vol associaties en aanbevelingen van liefhebbers. Een mix van soul, blues, funk, jazz en indie.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Telfort: kanaal 887

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

Logo Radio West Radio West

Telfort: kanaal 889

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 WestBusiness Radio

Rudo Slappendel ontvangt succesvolle ondernemers en praat over hun werk en alles wat er bij het ondernemen komt kijken.

21:00 - 23:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Telfort: kanaal 890

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Telfort: kanaal 892

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Telfort: kanaal 829

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 - 00:00 Muziekavond Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Telfort: kanaal 817

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Telfort: kanaal 827

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Telfort: kanaal 822

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

22:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio NL Radio NL

Telfort: kanaal 825

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Telfort: kanaal 851

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl