Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 7 oktober 2022 om 18:00 uur

2022

vrijdag

7

oktober

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

NPO Radio 1

T-Mobile: 1001

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Billie Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Waldy van Geenen.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

NPO Radio 2

T-Mobile: 1002

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Wout & Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof & Jeroen Kijk in de Vegte.

20:00 - 22:00 Stavermans Disco (kro-ncrv)

De lekkerste discomuziek.

Presentatie: Gijs Staverman.

NPO 3FM

T-Mobile: 1003

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Keur in de Middag (PowNed)

Presentatie: Eddy Keur.

19:00 - 22:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

NPO Radio 4

T-Mobile: 1004

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Andrea van Pol.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

Concert, rechtstreeks vanuit TivoliVredenburg.

Presentatie: Leonard Evers.

NPO Radio 5

T-Mobile: 1005

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de afgelopen acht decennia, met de nadruk op de jaren ’60 en ’70. Daarbij worden verhalen verteld achter de gedraaide muziek.

Presentatie: Jan Rietman.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

T-Mobile: 1006

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:59 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

T-Mobile: 1007

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

16:00 Sander & Vonneke

Sander en Vonneke hebben het gezellig. Ze praten over hun levens, over wat er in de wereld speelt en stellen luisteraars de gekste vragen.

19:00 - 21:00 Nordin’s Night Out

Clubvibes met leuke gasten, artiesten uit de club en dj-sets.

Landelijk, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

100%NL

T-Mobile: 1023

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Stephan Jacobs

19:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

T-Mobile: 1019

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

T-Mobile: 1011

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 The Friday Move

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:30 AEX Factor

Een duik in de financiële wereld.

19:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

19:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

T-Mobile: 1022

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

T-Mobile: 1024

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Qmusic

T-Mobile: 1018

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Kai Merckx, Tom van der Weerd & Bram Krikke.

19:00 - 21:00 Kai, Tom & Bram

Presentatie: Kai Merckx, Tom van der Weerd & Bram Krikke.

Radio 10

T-Mobile: 1012

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Luuk van den Braak.

19:00 - 21:00 Happy Hours

Verzoekplaten.

Presentatie: Martijn Kolkman.

Radio 538

T-Mobile: 1009

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 De Coen en Sander Show

Gezelligheid, veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

Presentatie: Coen Swijnenberg & Sander Lantinga.

19:00 - 22:00 Bas & Iris

Presentatie: Bas Menting & Iris Enthoven.

Radio Veronica

T-Mobile: 1010

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:28 Veronica Express

Speciale uitzending vanuit een rijdende trein. Deze trein rijd door een groot deel van het land en pikt onderweg diverse artiesten en luisteraars op.
Onder andere Danny Vera, Brian Dunne, Son Mieux, Sophia Kruithof, Mell & Vintage Future, Certain Animals, Voltage en Savine zullen meereizen en optreden.

19:00 - 23:00 Soundz Live

Extra lange uitzending vol met live-muziek van artiesten die vandaag meereden in de Veronica Express.

Presentatie: Frank van der Lende.

Sky Radio

T-Mobile: 1008

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam

T-Mobile: 1014

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 MixMarathon: Sam Feldt

DJ-set van Sam Feldt.

19:00 MixMarathon: Oliver Heldens

DJ-set van Oliver Heldens.

20:00 - 21:00 MixMarathon: Mike Williams

DJ-set van Mike Williams.

Sublime

T-Mobile: 1021

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

16:00 Johnny’s Friday

John Williams luidt het weekend in met veel oude en nieuwere funk, soul en r&b. Luisteraars mogen nummers aanvragen en er is een mix verzorgd door DJ Irwan.

19:00 - 21:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

Regionaal, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

Radio Noord

T-Mobile: 1825

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

19:30 - 22:30 FC Groningen Live

Verslag van de wedstrijd FC Groningen - RKC Waalwijk (aftrap: 20:00 uur).

Omrop Fryslân

T-Mobile: 1820

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Radio Drenthe

T-Mobile: 1830

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

T-Mobile: 1840

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 De Avond Non-stop muziek

20:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 20:00 uur Heracles Almelo - De Graafschap
  • 20:00 uur FC Dordrecht - PEC Zwolle

Omroep Flevoland

T-Mobile: 1835

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Radio Gelderland

T-Mobile: 1850

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

T-Mobile: 1865

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Lang Leve De Vrijdag

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.

19:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

T-Mobile: 1870

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Janna Hoofs & Ruben Weekers.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 20:00 uur Roda JC - VVV-Venlo
  • 20:00 uur TOP Oss - MVV Maastricht

NH Radio (Noord-Holland)

T-Mobile: 1815

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

16:00 Spitstijd

Het laatste nieuws.

Presentatie: Bart Slim.

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.

Radio M Utrecht

T-Mobile: 1845

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

19:00 Super Sixties

Vergeten hits uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

20:00 - 22:00 De Avond van M

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Gertjan van Stralen.

Radio West

T-Mobile: 1801

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Melle Tuik.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:50 - 22:00 ADO Live

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd ADO Den Haag - FC Eindhoven (aftrap: 20:00 uur).

Radio Rijnmond

T-Mobile: 1855

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

18:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

19:00 Podcast FC Rijnmond

Podcast over Rijnmondse voetbalclubs.

20:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

T-Mobile: 1860

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

Radio Continu

T-Mobile: 1027

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

T-Mobile: 1026

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

16:00 Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

19:00 - 22:00 Non-Stop Non-stop muziek

Vlaams:

< 18:00 >
19:00
20:00

VRT Radio 1

T-Mobile: 1101

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 Culture Club

Culturele agenda.

Presentatie: Annelies Moons.

20:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma.

VRT Radio 2

T-Mobile: 1102

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit drie decennia.

Presentatie: Marc Pinte.

Klara (VRT)

T-Mobile: 1107

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Take 6

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

Studio Brussel (VRT)

T-Mobile: 1109

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 Bijna Weekend

De beste platen in de mix.

Presentatie: Sam De Bruyn & Pien Lefranc.

19:00 - 21:00 Abattoir Anvers

Vanuit hun ex-halal-slachthuis presenteren Faisal, Glints en Yong Yello de meest verse hiphop, de beste klassiekers en lokale specialiteiten. Drie fijnproevers met uiteenlopende smaken, brengen verrukkelijke tracks plus een stevige portie geouwehoer.

MNM (VRT)

T-Mobile: 1108

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

16:00 Bouger Bouger

Presentatie: Esther Nwanu & Voltage.

19:00 - 21:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl