vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
09:00 Tom & Joe (bnnvara)
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
10:00 - 13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
06:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
06:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
10:00 - 13:00 Erik van Roekel
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
06:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Joost Swinkels.
10:00 - 12:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Menno Barreveld.
08:00 80’s Top 1500 (dag 12 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Gerard Ekdom.
10:00 - 12:00 80’s Top 1500 (dag 12 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Martijn Kolkman.
06:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
10:00 - 12:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
09:00 - 12:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 10 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
09:00 Blessings
Verzoekplaten.
Presentatie: Tim Hendriks.
10:00 - 12:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
06:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
10:00 - 19:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.