Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 31 mei 2020 om 07:00 uur

2020

zondag

31

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 07:00 >
08:00
09:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 - 10:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

09:00 - 12:00 De Timur Timur Show (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 - 12:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 - 10:00 Tussen hemel en aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Vroeg op 5 (EO)

Inspiratie, natuur en muziek.

Presentatie: Tom Herlaar.

08:00 Groot Nieuws (EO)

Psalmen, gezangen en Nederlandstalige praisemuziek vormen de muzikale basis. Ook is er een overdenking.

Presentatie: Andries Knevel.

09:00 - 10:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 11:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 - 10:00 Best of Jouw Stad

Landelijk, commercieel:

< 07:00 >
08:00
09:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

07:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

07:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

08:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

08:30 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

09:00 Buitenland Podcast

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 - 10:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Zondagochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden en de dag ontspannen te beginnen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

Presentatie: Tommas.

08:00 Wakker Worden

Tommas draait de leukste muziek. Met de hulp van de Trollenkoning voorspelt hij ook het weer.

09:00 - 12:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 - 10:00 Breakfast

Presentatie: Stefan Koren.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Erik van Roekel

09:00 - 10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 - 11:00 Robert Feller

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

05:00 538 Talent

08:00 - 12:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Goud van Oud

Presentatie: Jasper de Vries.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 10:00 Non Stop Non-stop muziek

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 07:00 >
08:00
09:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 - 10:00 Noordmannen

Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge twij uur laank op pad, aarns in Stad of Ommelaand.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Koperkanaal FM

Muzyk fan harmony, fanfare en brassband.

08:00 Prelude

Geastlike muzyk, sa as koraalmuzyk fan koaren en korpsen yn Fryslân.

09:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:15 - 11:00 Mei Douwe

Noflike muzyk, in klassike noat yn in deistich lûd. Mar ek Frânske sjansons en wrâldmuzyk.

Presentatie: Douwe Heeringa.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Veur de Preek

Muziek op religieuze grondslag.

Presentatie: Aaldert Oosterhuis.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 10:00 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 Religieuze muziek

Programma met klassieke en romantische kerkelijke werken, maar ook opwekkingsliederen en spirituals.

Presentatie: André van Huizen.

08:00 Hoogtij

Programma over het kerkelijk leven in Overijssel.

Presentatie: Ina Brouwer.

08:30 - 10:00 Muziekpalet

Klassieke muziek.

Presentatie: Monique Kokkeler.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 - 10:00 Zin in Zondag

Over bezinning, religie en gevarieerde (klassieke) muziek.

Presentatie: Daan Hartgers.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 11:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

07:00 Waarheen, Waarvoor?

Programma over leven en dood, gebracht met een glimlach. Met ruimte voor een persoonlijk verhaal van een studiogast over de passies en uitdagingen in het leven en welke muziek hij of zij op de eigen uitvaart wil draaien.

Presentatie: Koop Geersing.

08:00 - 10:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Samanta de Groot.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 - 10:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Klassiek op West

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

09:00 - 10:00 Muziek Van Alle Tijden

Verzoekplatenprogramma gericht op ouderen, met muziek van alle tijden.

Presentatie: Pieter Kuipers.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

09:00 - 11:00 De Emotie

Easy-listeningmuziek en lichte jazz.

Presentatie: Rob Vermeulen.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Zondag in Zeeland

Presentatie: Marcel van den Driest.

Regionaal, commercieel:

< 07:00 >
08:00
09:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 - 12:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

08:00 - 23:00 Digitale Pinksterconferentie

Viering van Pinksteren met de Digitale Pinksterconferentie, live vanuit de Troubadour in Veenendaal.

  • 09:17 Vesper | Ds. Mirjam Kollenstaart leidt deze vesper in Taizé-stijl. In samenwerking met de Protestantse Kerk in Nederland en de EO.
  • 10:00 Samenkomst, waarbij Jurjen ten Brinke zal spreken, met muziek van de Opwekking band o.l.v. Reyer van Drongelen.
  • 12:30 Optreden Delise
  • 13:00 Seminar: ‘Geen kerk zonder Israël?’ met Christian en Wim Verwoerd.
  • 14:30 Sing-in
  • 17:30 Optreden Hanne de Vries & Jannica van Barneveld
  • 18:30 Optreden Chesron
  • 19:30 Samenkomst. In deze dienst spreken Ruben Flach, Kees Goedhart, Martin Koornstra en David de Vos, waarbij geboden wordt voor de zieken, met begeleiding van de Opwekking Band o.l.v. Marcel Zimmer.
  • 21:00 Seminar van Agnes Huizenga
  • 22:00 Gebedsuur

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 - 10:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 - 11:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 - 10:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Rene Dupon.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 - 12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 - 12:00 Best Classics Non-stop muziek

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 - 11:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Eijndt.

Vlaams:

< 07:00 >
08:00
09:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

07:00 - 10:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Weekendwekker

Uittips.

Presentatie: Filip Ledaine.

08:00 - 10:00 Christel Van Dyck

Gesprekken met gasten die ooit te gast waren in De Rotonde.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 - 10:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Sander De Keere.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 - 10:00 De Tijdloze op Zondag

De 100 beste platen aller tijden.

Presentatie: Roos Van Acker.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 - 10:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl