Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 25 november 2021 om 10:00 uur

2021

donderdag

25

november

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 10:00 >
11:00
12:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Gesprek met een actuele gast.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 - 13:30 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Selma van Dijk.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 - 20:00 Evergreen Top 1000 (dag 4 van 5)

De beste evergreens uit alle muziekdecennia.
Presentatie:

  • 06:00 uur Bert Haandrikman
  • 09:00 uur Hans Schiffers
  • 12:00 uur Daniel Dekker
  • 14:00 uur Henk van Steeg
  • 16:00 uur Bert Kranenbarg
  • 18:00 uur Henkjan Smits & Manuëla Kemp

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, commercieel:

< 10:00 >
11:00
12:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 - 13:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 - 13:00 Menno Barreveld

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Lindo Duvall

12:00 - 14:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

07:00 - 19:00 Top 1000 Allertijden (dag 7 van 8)

De beste nummers ooit gemaakt.
Presentatie:

  • 07:00 uur Marisa Heutink
  • 09:00 uur Dennis Ruyer
  • 12:00 uur Martijn Muijs
  • 14:00 uur Rob Stenders & Caroline Brouwer
  • 16:00 uur Tim Klijn

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 10:00 >
11:00
12:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 - 18:00 Grunneger 1000 Stemweek

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 - 13:00 No Yn Fryslân

Nieuws en het weerbericht van Piet Paulusma.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 14:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 14:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol.

Presentatie: Paul van der Lugt.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 - 13:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 - 13:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

Regionaal, commercieel:

< 10:00 >
11:00
12:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Amor FM

12:00 - 13:00 Overlijdensberichten

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 - 14:00 Laurens’ Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 - 14:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 16:00 Join The Music Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Lars van Dijk.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Ivo Pasveer.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

11:00 - 16:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

09:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 - 14:00 Lunch

Presentatie: Dylan Beukenkamp.

Vlaams:

< 10:00 >
11:00
12:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 - 13:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 - 13:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Ampersand

Presentatie: Anne-Marie Segers.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Joris Brys

12:00 - 13:00 De Tijdloze 12

12 tijdloze nummers rondom één thema.

Presentatie: Roos Van Acker.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 - 13:00 Hits

Hits, gekozen door luisteraars.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl