Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 25 februari 2021 om 11:00 uur

2021

donderdag

25

februari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Gesprek met een actuele gast.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Roelof de Vries.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Vrolijk programma met muziek en nieuws.

Presentatie: Gijs Staverman.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Robert Feller

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Greatest Hits

De lekkerste hits van vandaag en de afgelopen decennia.

Presentatie: Mark Labrand.

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Goud van Oud

Presentatie: Jan Paul Grootentraast.

12:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Jan Paul Grootentraast.

13:00 - 16:00 Lindo Duvall

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Anoûl Hendriks

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

Regionaal, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Lukas Kramer.

12:00 - 14:00 Laurens’ Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

12:00 - 14:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Vlaams:

< 11:00 >
12:00
13:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 De Topcollectie

Een selectie uit het collectief geheugen van de popmuziek.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Bert Van Steenberghe

12:00 Rock Refter

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 10-12

Hits.

Presentatie: Astrid Demeure.

12:00 Boost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

13:00 - 16:00 13-16

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl