Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 24 september 2020 om 17:00 uur

2020

donderdag

24

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 17:00 >
18:00
19:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Saïda Maggé.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Sophie Derkzen.

19:30 - 20:30 Kunststof: Sharon Kovacs (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is zangeres Sharon Kovacs te gast.

Presentatie: Gijs Groenteman.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 - 20:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Frank & Eva: Welkom Bij De Club (bnnvara / VPRO)

Een inclusieve, grappige, verrassende, positieve, leerzame, verfrissende en soms absurde show waarin het hele muzikale spectrum aangeraakt wordt en luisteraars welkom zijn.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

19:00 - 21:00 De Avonturen van Mark (bnnvara)

Een wereld van gekke kronkels, scherpe muziek, opmerkelijke fascinaties en rare wendingen. Om 20:30 uur is 1000 seconden lang een item te horen dat iedere dag anders is.

Presentatie: Mark van der Molen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 - 20:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 - 20:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 20:00 Makkinga Meets (NTR)

Andrew Makkinga praat iedere week met een andere gast en omlijst dat met muziek.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

< 17:00 >
18:00
19:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

19:30 - 20:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

16:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

18:00 - 21:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Tessa.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

16:00 Rush Hour

Presentatie: Tim op het Broek.

19:00 - 22:00 Kink en Fem

Presentatie: Femke van der Veen.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

16:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Domien Verschuuren.

19:00 - 22:00 Kai Merckx

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 21:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 De Coen en Sander Show

Gezelligheid, veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

Presentatie: Coen Swijnenberg & Sander Lantinga.

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

16:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:00 - 22:00 Martijn Muijs

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Dimitris Kops

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Presentatie: Anoûl Hendriks.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

12:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 17:00 >
18:00
19:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 - 20:00 Casa Nonstop Non-stop muziek

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

15:00 De Dag van Drenthe met Tommas

Hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Tommas Eggens.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 - 20:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

19:00 - 20:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 - 20:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 - 20:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 17:00 >
18:00
19:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 23:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Lukas Kramer.

19:00 - 20:00 Wens

Verzoekplatenprogramma. De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 - 20:00 Jetzt Geht’s Los

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Stefan Leur.

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

14:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

18:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 - 20:00 6 @ 6

Presentatie: Guus Lammerink.

Vlaams:

< 17:00 >
18:00
19:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Ruth Roets.

19:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma. In deze uitzending staan de derde voorronde van de Europa League centraal. Hierin komen Standard en Charleroi in actie.

Presentatie: Catherine Van Eylen.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

18:00 - 20:00 Bene Bene

Muziek van Vlaamse en Nederlandse artiesten.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

17:00 Pompidou

Programma met veel aandacht voor de wereld van de kunst.

Presentatie: Chantal Pattyn.

18:00 - 20:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Heidi Lenaerts.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

16:00 Fien & Joris

Presentatie: Fien Germijns & Joris Brys.

19:00 - 20:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

16:00 Gillis & Govaerts

Een mix van hits, actualiteit en entertainment.

Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.

18:00 - 20:00 Click-Like

Presentatie: Cato Peeters.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl