Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 14 mei 2022 om 09:00 uur

2022

zaterdag

14

mei

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 - 13:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

10:00 - 12:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 12:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 - 13:00 Weekend Request

Presentatie: Jayh.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 - 12:00 Giorgio Hokstam

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 - 12:00 De Ben Tiggelaar Podcast

Schrijver en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar spreekt inspirerende gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

10:00 - 12:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 - 12:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 - 12:00 Kimberley Dekker

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 Silvan Stoet

10:00 - 13:00 Martijn Kolkman

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 Het Beste van 538

Presentatie: Bas Menting.

10:00 - 13:00 Danny Blom

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 De Veronica Zaterdag: Ook Hier Goeiemorgen

Presentatie: Niels van der Veen.

10:00 - 12:00 Verschuuren’s Goud Van Oud

De meest succesvolle én onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 - 12:00 Hielke Boersma

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 - 19:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 - 12:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 - 13:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

10:00 - 12:00 Weekendcafé

Programma in samenwerking met een lokale omroep. Iedere week komt het programma vanuit een andere gemeente.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 - 12:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 - 12:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman & Lesley Alma.

10:00 - 12:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

10:00 - 12:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een natuurtips van een boswachter.

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 - 12:00 Amor FM

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 17:00 Hitzzz - Nieuws en Reclamevrij Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 - 12:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 18:00 Top 1500 (dag 6 van 6)

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

11:00 - 13:00 Morning Show

Presentatie: Marc de Roo.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Babette Moonen.

11:00 - 13:00 Interne Keuken

Presentatie: Koen Fillet & Sven Speybrouck.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 De Rechtvaardige Rechters

Een panel van bekende of beruchte Vlamingen haalt actuele gebeurtenissen en figuren op een grappige manier onderuit.

Presentatie: Jo Van Damme.

11:00 - 13:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 - 12:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Kenneth Berth.

10:00 - 12:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 - 12:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl