Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 14 mei 2022 om 07:00 uur

2022

zaterdag

14

mei

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 07:00 >
08:00
09:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Dieuwke Teertstra.

08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

07:00 - 10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Thomas Hekker (PowNed)

09:00 - 12:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 - 10:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 - 10:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

07:00 - 10:00 Best of Jouw Stad

Landelijk, commercieel:

< 07:00 >
08:00
09:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Giorgio Hokstam

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 - 10:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 - 10:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 - 10:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 - 10:00 Bas van Nimwegen

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 - 10:00 Silvan Stoet

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 - 10:00 Het Beste van 538

Presentatie: Bas Menting.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

08:00 - 10:00 De Veronica Zaterdag: Ook Hier Goeiemorgen

Presentatie: Niels van der Veen.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 10:00 Non Stop Non-stop muziek

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 - 10:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

Regionaal, publiek:

< 07:00 >
08:00
09:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 - 11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 - 12:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

09:00 - 10:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 - 10:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 - 12:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 10:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 - 10:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman & Lesley Alma.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 - 10:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een natuurtips van een boswachter.

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 07:00 >
08:00
09:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 - 12:00 Amor FM

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 17:00 Hitzzz - Nieuws en Reclamevrij Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 - 10:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 - 10:00 Ochtendshow

Presentatie: Rene Dupon.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 - 10:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 18:00 Top 1500 (dag 6 van 6)

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 - 12:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

06:00 - 11:00 Non-Stop Non-stop muziek

Vlaams:

< 07:00 >
08:00
09:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 - 11:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Babette Moonen.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Kim Debrie.

08:00 - 10:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 - 10:00 Klara Staat Op

Presentatie: Sander De Keere.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 - 10:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Kenneth Berth.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 - 12:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl