Logo oorboekje.nl
menu

De radiogids van vrijdag 10 augustus 2018 om 15:00 uur

De radiogids van < > < >
2018

vrijdag

10

augustus

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma. Een commentator bespreekt een stelling bij de actualiteit en er schuift een gast aan tafel met een mening bij het nieuws.

Presentatie: Tijs van den Brink.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 - 20:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

14:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Herman (bnnvara)

Presentatie: Herman Hofman.

18:00 Wijnands Weekendlijst (kro-ncrv)

Wijnand Speelman kiest drie playlists van luisteraars uit, waar vervolgens een mix van gemaakt wordt.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Smit.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, actualiteiten, het spel ’Wat een vak’ en het verhaal van een luisteraar.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 - 20:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Manuëla Kemp.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Maarten.

Landelijk, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

15:00 Top 10

De tien populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Lindo Duvall.

16:00 Koen Hansen

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Thomas van Zijl.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

13:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.

18:00 - 21:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes

Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

14:00 Q25

Hitlijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Wim van Helden.

16:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 21:00 80’s Top 810 (dag 5 van 5)

De meest favoriete nummers uit de jaren ’80. (Dit is een herhaling van de lijst die in maart uitgezonden werd.)

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media. Ook komen de nieuwe Alarmschijf en Dance Smash voorbij.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

18:00 - 21:00 Wietze en Vrijdag Show

Gezelligheid, muziek, gasten en vaste items zoals ’de mystery bn’er’ en ’meal or no meal’.

Presentatie: Wietze de Jager.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

13:00 Tim Klijn

16:00 Middagshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Jordi Warners.

17:00 Kris Kross Amsterdam

DJ-set gemixt door Kris Kross Amsterdam.

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Edwin Op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 Spits Op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord Non-stop muziek

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

13:00 Anouk in de Middag

De beste muziek, bellen met een verslaggever die voor het nieuws onderweg is en interviews over allerlei onderwerpen.

Presentatie: Anouk Middel.

16:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Hans van Wieren.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Stefan

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

16:00 Dennis en Tim

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Dennis Ewald & Tim op het Broek.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Eindelijk Weekend

Disco en dansbare classics.

Presentatie: William van de Logt.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Debby Draait Door

Muziek en bijbehorende herinneringen.

Presentatie: Debby Roukens.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 Middag aan de Maas

Muziek, mooie regionale verhalen en alle ruimte voor nieuws en achtergronden.

Presentatie: Marcia Tap.

16:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

Regionaal, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Renee van Doorn

18:00 - 00:00 Classic Hits Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

16:00 Muziek aan het Werk

Presentatie: Hanno Janse.

18:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

18:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 - 21:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Alfred Hof.

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Luister naar Radio NL Kids Meer informatie over Radio NL Kids
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

18:00 - 20:00 Dance Classics

De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.

Presentatie: Bert Bakema.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM
Geen programmering voor dit tijdstip.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 - 20:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl