Logo oorboekje.nl
menu

De radioprogrammering voor zaterdag 23 juni 2018

2018

zaterdag

23

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

NOS Nieuws

Elk heel uur en om: 07:30, 08:30, 12:30, 13:30, 16:30, 17:30 en 18:30.

05:00 Riza (bnn-vara)

Cabaretier, rapper en presentator Riza Tisserand laat jonge talenten uit alle sectoren aan het woord. En jonge talenten maken het programma. Er wordt hard gelachen, er wordt serieus gepraat en er is muziek.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Max van Weezel.

15:00 Radar Radio (AvroTros)

Consumentenprogramma.

Presentatie: Mischa Blok.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Onze Man in Deventer (bnnvara)

Özcan Akyol interviewt een gast, live vanuit zijn woonkamer in het centrum van Deventer.

01:00 De Wereld van Bnnvara (bnnvara)

Gesprek met Nederlanders die in het buitenland verblijven over datgene wat hem of haar is opgevallen.

Presentatie: Wouter Bouwman.

03:00 Druktemakers (bnnvara)

05:00 - 07:00 Riza (bnnvara)

Cabaretier, rapper en presentator Riza Tisserand laat jonge talenten uit alle sectoren aan het woord. En jonge talenten maken het programma. Er wordt hard gelachen, er wordt serieus gepraat en er is muziek.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Timur en het Weekend (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

09:00 Hier is Haandrikman (kro-ncrv)

Presentatie: Bert Haandrikman.

12:00 Zomerspijkers (bnnvara)

De favoriete muziek van één gast. Tussen de nummers door wordt gepraat over de muziek, het leven, de liefde, wensen, dromen en alles er tussen in.

Presentatie: Dolf Jansen.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum . Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.

00:00 Ekdoms Funky Weekend Trip (bnnvara)

Met Gerard Ekdom dansend de nacht in.

02:00 On The Beat (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

04:00 - 06:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

09:00 Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Rob (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 50 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaminggegevens van Spotify, downloadcijfers van GfK en airplay van 7 landelijke radiostations.

Presentatie: Jorien Renkema.

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Franks Feestje (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

22:00 Olivier (kro-ncrv)

Presentatie: Olivier Bakker.

00:00 Kaj (bnnvara)

Presentatie: Kaj van der Ree.

02:00 Lex (bnnvara)

Presentatie: Lex Uiting.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma met klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met fijne, prettig in het gehoor liggende klassieke muziek. Naast informatie over de muziek en componisten, zijn ook de belangrijkste (muzikale) gespreks­onderwerpen van de dag te horen.

14:00 ZaterdagMatinee uit het Archief (NTR)

Hoogtepunten uit het Matinee-archief. Deze week met een concertherhaling met Messiaens L’Ascension tussen andere Franse werken, deels met een Oosterse inspiratie. Oosterse kleuren zijn vervolgens ook te horen in werken van Takemitsu en Willem Jeths.

16:30 Matinee Café (NTR)

Deze week een aflevering uit de studio met als speciale gast: pianist en musicoloog Eric Schoones. Met muziekvoorbeelden van onder meer oude pianomeesters als Rachmaninoff, Hofmann en Lipatti. Ook klinkt Bruckner onder leiding van Celibidache en is pianist Alexander Gavrylyuk te horen.

17:30 Podium (NTR)

Het belangrijkste muzieknieuws van de afgelopen week, kijk-en luistertips voor het weekend, filmmuziek, cross-over, poëzietips, bijzondere nieuwe cd’s en DVD’s en het Open Podium.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Complete opera’s uit de grote (inter)nationale operahuizen, waar mogelijk rechtstreeks. Actualiteiten, achtergronden en opinies en veel muziek (zowel historische opnamen als de nieuwste releases).

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Tom Klaassen verkent de grenzen van de klassieke muziek. Met nieuwe releases, concerttips, reportages, actuele ontwikkelingen in de muziekwereld, een vaste plek voor jong talent, en adembenemende muziek.

00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Muziek Weekend Non-stop muziek

22:00 Liefde Non-stop muziek

De mooiste liefdesliedjes.

00:00 - 06:00 Muziek Nacht Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

Nieuwsupdates

Ieder half en heel uur.

06:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

09:30 De Nieuwe Wereld Herhaling

Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.

10:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:30 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

12:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

12:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

13:00 De Nieuwe Wereld Herhaling

Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.

13:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

14:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

14:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

16:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

16:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

19:00 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

19:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 De Nieuwe Wereld Herhaling

Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.

20:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

21:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

21:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

22:00 Hemmen Herhaling

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

01:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

03:00 Hemmen Herhaling

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

05:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

05:30 - 06:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Erik van Roekel

13:00 Martijn Kolkman

16:00 Bas van Nimwegen

19:00 Joost & Hila

Presentatie: Joost Swinkels & Hila Noorzai.

22:00 Qmusic Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Non-stop de grootste hits aller tijden.

08:00 Silvan Stoet

12:00 René Verkerk

16:00 Dennis Verheugd

19:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt. Met: 20:30 - 21:00 In The Mix, met Ben Liebrand.

22:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Non-stop de grootste hits aller tijden.

00:00 - 08:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Non-stop de grootste hits aller tijden.

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

04:00 Desmond Baidjoe

08:00 Het Beste van Evers Staat Op

De leukste fragmenten van de ochtendshow op een rij.

Presentatie: Bas Menting.

12:00 Wietze de Jager

15:00 Edwin Noorlander

18:00 Barend van Deelen

20:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 Martin Garrix

00:00 Hardwell On Air

01:00 Jacked

Afrojack.

02:00 Sexy By Nature

Sunnery James en Ryan Marciano.

03:00 F** Me I’m Famous

David Guetta.

04:00 - 08:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste pop en rock hits.

08:00 Ochtendshow

Hoogtepunten van de ochtendshow van de afgelopen week en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

12:00 Lindo Duvall

16:00 Gert Jan van Ackooij

20:00 Jurjen Gofers

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste pop en rock hits.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 The Summer Top 500 (deel 3 van 5) Non-stop muziek

17:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

19:00 Evening Playlist Non-stop muziek

22:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Raoul Schram

13:00 Dimitris Kops

16:00 Slam 40

Hitlijst, gebaseerd op trends en statistieken op Youtube & Spotify onder jongeren tot 35 jaar.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

19:00 The Boom Room

Programma waarin diverse gast-dj’s langskomen en waarin de nieuwste dancemuziek centraal staat.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

01:00 Eelke Kleijn & Olivier Weiter

02:00 Secret Cinema

03:00 Jochem Hamerling

04:00 Franky Rizardo

05:00 - 06:00 Defected In The House

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop fresh jazzy sounds.

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop fresh jazzy sounds.

Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

09:00 Op & Ut

Tips foar in aktyf wykein.

Presentatie: Douwe Heeringa.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

13:00 Sneon yn Fryslân

Ynteraktyf programma. Weromsjogge op it nijs fan de ôfrûne wike, reagearje op saken dy’t dy middei spylje yn Fryslân en De koer fan Fryslân. Ek rom omtinken foar de sport yn Fryslân.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Tussen Stoet en Koffie

Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Tussen Stoet en Koffie

Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margiet Benak.

13:30 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid én een dikke pries.

Presentatie: Ruben Kooren.

17:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

Back to the 80’s

De mooiste platen uit de jaren ’80 en herinneringen aan die tijd.

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

Presentatie: Bert Eeftink.

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen, Treffers van Nu

Vandaag een speciale uitzending, met de de 80 beste hits uit de jaren ’80. Daarnaast is er sportnieuws.

Presentatie: Oene Loonstra.

16:00 Zaterdagsport

Het zaterdagse sportnieuws, met uitslagen, commentaren en analyses van de vandaag gespeelde wedstrijden.

18:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

19:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

12:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek

18:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Marèl van Steenbergen.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

09:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 09:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Nws

Nieuws, reportages en het krantenoverzicht.

09:30 Muziek Non-stop muziek

10:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Nieuws, weer en verkeer.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Nieuw, weer en verkeer.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 60 Jaar Nederpop

Compleet overzicht van 60 jaar opnames uit de Nederlandse popgeschiedenis. Met de 2000 beste Nederlandse platen ooit gemaakt, waarbij geen enkele klassieker en invloedrijke plaat ontbreekt.

Presentatie: Ewald van Liempt.

20:00 Het Uur van de Wolf

Lana Wolf draait haar favoriete country- en western-muziek.

21:00 Train to Nowhere

Vic van de Reijt, Frits Jonker en Maarten Eilander nemen luisteraars mee op een reis die alle kanten op kan gaan. Aan de hand van een thema verrassen ze elkaar en de luisteraar met hun bijzondere en bizarre vondsten uit de Nederlandse, Duitse, Franse, Italiaanse en Engelstalige muziek.

22:00 Blue Sky

Voormalig Sky Radio-baas Ton Lathouwers draait zijn favoriete radiosongs. Met minder bekende albumtracks en ook radiohits van de jaren ’60 tot nu komen voorbij.

23:00 Goot op de Radio

Leo van der Goot draait redeloze muziek; van hot naar her door de popgeschiedenis. Zo nu en dan keihard en dan weer fluweelzacht.

01:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Lekker weer Van Leeuwen

De beste muziek en het spelletje Raad Waar Die Staat.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

16:00 De Zomer van Henk

De beste muziek en het spel ’wat is dat?’, waarbij een voorwerp in de studio geraden moet worden.

Presentatie: Henk Mouwe.

18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Nonstop muziek Non-stop muziek

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

14:00 Sport

Regionaal sportprogramma, met veel aandacht voor de Tweede en Derde klasse in het amateurvoetbal.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nonstop muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Lichtvoetig programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

09:00 Muziek voor Volwassenen

Blues, soul, country en Americana met Johan Derksen.

12:00 Vraag het de Bieb

Antwoord op diverse vragen.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

08:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

18:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 08:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

06:00 Weekend Classics

09:00 Jan de Boer

11:00 Andre Hoekstra

13:00 Weekend Classics

15:00 Pascall Maessen

17:00 Weekend Classics

00:00 - 06:00 De Nacht Door Non-stop muziek

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Regiomix

07:30 Non Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

18:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

10:00 Continu Hitzzz Non-stop muziek

De grootste regionale, nationale en internationale hits om mee te zingen.

12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

16:00 Harry’s Jukebox

Gezelligheid, met de piraatplaat, wekelijks een live interview met een artiest in de studio, en vaak een prijsvraag en muziek.

Presentatie: Harry Langenburg.

19:00 Het Zaterdagavond Café Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio NL Kids

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Meer informatie over Radio NL Kids

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Melvin Wiersma

15:00 Maurits de Groot

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 ID

DJ Jurgen.

22:00 DJ Jean @ Work

DJ Jean.

00:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl