Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 1 januari 2019

2019

dinsdag

1

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

NOS Journaal

Elk heel uur en van 06:30 tot en met 18:30 uur en van 20:30 tot en met 22:30 uur ieder half uur.

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Hallo 2019 (kro-ncrv)

Vooruitblik op 2019. Met gesprekken met verschillende gasten uit de wereld van zorg, onderwijs, veiligheid, cultuur, natuur, sport en politiek.

Presentatie: Margriet Vroomans.

12:00 Hallo 2019 (bnnvara)

Vooruitblik op 2019. Met gesprekken met verschillende gasten uit de wereld van zorg, onderwijs, veiligheid, cultuur, natuur, sport en politiek.

Presentatie: Patrick Lodiers.

14:00 Hallo 2019 (AvroTros)

Vooruitblik op 2019. Met gesprekken met verschillende gasten uit de wereld van zorg, onderwijs, veiligheid, cultuur, natuur, sport en politiek.

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ‘m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

Nieuws

  • NOS Op 3
    07:00 t/m 23:00 uur, elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 en 17:30.
  • NOS Journaal
    00:00 t/m 06:00 uur: elk heel uur

06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

14:00 Olivier (kro-ncrv)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Vera on Track (NTR)

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 Kaat tot Laat (EO)

Presentatie: Joram Kaat.

00:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

04:00 - 06:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

NOS Nieuws

07:00 t/m 20:00 uur: ieder heel uur, en om 00:00 uur.

05:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Thomas van Vliet.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

  • ’Schubertiade’, uitgevoerd door Daniel Rowland (viool), Maja Bogdanovic (cello) en Nino Gvetadze (piano)
    • Franz Schubert - Notturno voor pianotrio D.897
    • Franz Schubert - Pianotrio nr. 2, D. 929
  • ’Après un rêve’, uitgevoerd door Nino Gvetadze (piano), Daniel Rowland (viool), Vladimir Mendelssohn (altviool) en Maja Bogdanovic (cello)
    • Alfred Schnittke - Pianokwartet, bewerking van het Pianokwartet van Gustav Mahler
    • Pēteris Vasks - ‘Castillo interior’ voor viool en cello
    • Peter Tsjaikovski - Bloemenwals uit de Notenkraker op 71, voor pianotrio
    • Reinhold Glière - Albumblatt op. 51, nr. 1, voor cello en piano
    • Reinhold Glière - Canzonetta, Berceuse en Etude, uit Huit Morceaux, op. 39 voor cello en viool
    • Alfred Schnittke - Stille nacht voor viool en piano
    • Gabriel Fauré - ’Après un rêve’ uit: Trois mélodies op. 7 voor cello en piano>br>
    • Gabriel Fauré - Pianokwartet nr. 1, Op 15

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 Opium (AvroTros)

Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is live muziek.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Jan Rietman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, actualiteiten, het spel ’Wat een vak’ en het verhaal van een luisteraar.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Ron Stoeltie.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Andrew (NTR)

De nieuwste ontwikkelingen op soul- en jazzgebied, met veel aandacht voor muziek uit Nederland, talent, het album van de week en muzieknieuws.

Presentatie: Andrew Makkinga.

22:00 Avondconcert (NTR)

Een concert uit de archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.

23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.

07:00 Start

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 De Middagshow

Interessante nieuwsupdates, spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

19:00 De Avondshow

Interessante nieuwsupdates, de meest spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

Presentatie: Patrick Coelho.

23:00 SlowJamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future

04:00 - 07:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

03:00 - 23:59 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muzieknacht Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 Symfomania

De beste klassieke en hedendaagse symfonische rocktracks.

Presentatie: Arie Verstegen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

Nieuwsupdates

Ieder half en heel uur.

06:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

06:30 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

07:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Presentatie: Thomas van Zijl.

08:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

08:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

10:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

10:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

11:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

12:30 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

13:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

14:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

15:00 Beeldbepalers

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

15:30 Juridische Zaken

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

16:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

16:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

17:00 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

17:30 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

18:30 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

20:00 Zorgdebat: Omdenken in de Gezondheidszorg Herhaling

Onder leiding van Tom van ’t Hek praten zorgverleners, pioniers, werkgevers en patiënten over vernieuwende oplossingen voor het tekort aan zorgprofessionals.

21:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

21:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

22:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

22:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

23:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

00:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

00:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

01:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

01:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma. (Herhaling van afgelopen vrijdag.)

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

03:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

04:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Top 500 (deel 6 van 6) Non-stop muziek

De 50 mooiste klassieke stukken ooit gemaakt.

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Weihnachtsoratorium (deel 4 van 6)

Het vierde deel van het Weihnachtsoratorium van Johann Sebastian Bach: Fallt mit Danken.

19:25 Lounge Classics Non-stop muziek

Een mix van de meest rustgevende, licht klassieke muziek.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos

Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.

08:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

10:00 Spelen met Sprookjes

De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

12:00 Het Efteling uur

De grootste Efteling-hits en verzoekjes.

13:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.

18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes

Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment.
Om 18:55 en 19:55 uur vertelt Klaas Vaak een sprookje voor het slapengaan.

21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Fout & Nieuw

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Top 100 van 2018

De grootste hits van het afgelopen jaar.
Presentatie:

  • 10:00 Erik van Roekel
  • 12:00 Bas van Nimwegen
  • 15:00 Stephan Bouwman

18:00 Martijn Kolkman

21:00 Qmusic Non-stop muziek

00:00 Qmusic Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Gido Kuin

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

03:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Silvan Stoet

12:00 Robert Feller

16:00 Lindo Duvall

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Desmond Baidjoe

10:00 Mark Labrand

13:00 Niek van der Bruggen

16:00 Ivo van Breukelen

19:00 Barend van Deelen

22:00 Bas Menting

00:00 Edwin Noorlander

03:00 - 06:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Martijn Muijs

12:00 Maurice Verschuuren

16:00 Dennis Hoebee

20:00 Gert-Jan van Ackooij

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste pop en rock hits.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 @Work Playlist Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

19:00 Evening Playlist Non-stop muziek

22:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

01:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Dimitris Kops

16:00 Joey van der Velden

19:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Veul Haail en Zegen

Programma waarin luisteraars elkaar de beste wensen voor het nieuwe jaar kunnen doen.

Presentatie: Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge.

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 Mei Douwe

Noflike muzyk, in klassike noat yn in deistich lûd. Mar ek Frânske sjansons en wrâldmuzyk.

Presentatie: Douwe Heeringa.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

13:00 In Fleanende Start

Wy winskje famylje, freonen of oare bekenden in goed 2019 ta en wat bart der op de earste dei fan it nije jier yn de provinsje?

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:10 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, nieuws, weer en verkeer en prijzen.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:10 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Irene ten Voorde

10:00 André Kuiper

14:00 Maarten Daam

18:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Maarten Kortlever.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

NOS nieuws Elk heel uur
L1 Radionieuws Tussen 07:30 en 18:30 uur op ieder half uur.

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Goedemorgen Limburg

Presentatie: Kirsten Paulus.

10:00 Nieuwjaarsshow

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Tim op het Broek.

13:00 Nieuwjaarsshow

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

16:00 Gé Reinders: Oetblaoze

18:00 Wensenprogramma

19:00 Plat-eweg - L1mbo Top 10 Jaarlijst

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé Herhaling

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 Klassieke Gast Herhaling

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

09:00 Personal Playlist

Nieuwjaarswensen.

12:00 Personal Playlist

Noord-Hollanders vertellen welke muziek hen raakt. Op straat worden zij bevraagd en geven een persoonlijke toelichting bij nummers waar ze nog steeds blij van worden, kippenvel van krijgen of mooie herinneringen aan hebben.

18:00 Eindelijk Nieuwjaar

Presentatie: Jos Heeremans.

19:00 Die 60’s Show

Henk Peeters draait alle hits die in de jaren ’60 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

21:00 Gevoelige Snaren

Jean-Pierre Geelen draait zijn favoriete muziek. Hij houdt van rustige gitaren en ander mooi muzikaal werk.

22:00 On Top of the Blues

Marijn Ooijman en Ingrid Bosch verkennen de grenzen van de blues. Zij rekken dit begrip op met rootsmuziek, americana, country, rock, bluegrass, folk R&B, funk en nog veel meer. Kortom, alles wat riekt naar, inspireerde tot of klinkt als blues.

23:00 OLM

Mart Smeets draait zijn favoriete muziek. Uit zijn immense privé collectie selecteert hij het mooiste en het beste op gebied van Americana, blues, country, soul en hedendaagse luistermuziek. Daarbij vertelt hij verhalen over de singer-songwriters, zangers, zangeressen en bands.

01:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Gelukkig Nieuwjaar

Een gezellige en muzikale aftrap van het jaar.

10:00 De Gouden 100

De mooiste evergreens uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

18:00 De Zilveren 60

60 bijzondere hits die De Gouden 100 net niet gehaald hebben.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

05:00 Vaarwel 2018 Herhaling

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

09:00 Nieuwjaarsduik

Tjeerd Spoor en Bas Muijs luiden het nieuwe jaar in en doen verslag van de nieuwjaarsduik. Ondertussen brengen zij het nieuws over afgelopen oudjaarsnacht.

13:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

10:00 Kickstart

Nieuwjaarsprogramma.

Presentatie: Reint Jan Potze.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

00:00 De Nacht Door Non-stop muziek

07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

09:00 Je Maatje in Muziek

Presentatie: Judith Vlaming.

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht Door Non-stop muziek

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

19:00 Wens Non-stop muziek

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop gospelmuziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Regiomix

07:30 Non Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non Stop Non-stop muziek

15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Goedemorgen Limburg

Muziek en het nieuws uit de provincie Limburg.

Presentatie: Daniël Smulders.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 Backstage

Presentatie: DJ Fonzz.

23:00 Radio JND

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

Regionaal nieuws

Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Wild @ 6

Met de 6 @ 6.

Presentatie: Nick Velderman.

19:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl