Logo oorboekje.nl

De radiogids van maandag 31 december 2018

2018

maandag

31

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

NOS Journaal

Elk heel uur en van 06:30 tot en met 18:30 uur en van 20:30 tot en met 22:30 uur ieder half uur.

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Oudejaars Radio Conference (NTR)

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Brainwash Radio (Human)

Filosofen, wetenschappers, schrijvers en comedians doen een poging de door de dagelijkse nieuws- en opinie-lawine overvolle hersens van de luisteraar een beetje schoner te spoelen.

Presentatie: Stephan Sanders.

21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Top 2000

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

08:00 Top 2000

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen.

10:00 Top 2000

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Top 2000

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Top 2000

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 Top 2000

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Top 2000

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 Top 2000

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Top 2000

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 Top 2000 Afterparty (NPO Radio 2)

Presentatie: Rob Stenders.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ‘m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

Nieuws

  • NOS Op 3
    07:00 t/m 23:00 uur, elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 en 17:30.
  • NOS Journaal
    00:00 t/m 06:00 uur: elk heel uur

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

13:00 NOS op 3 Jaaroverzicht (NOS)

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

18:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

21:00 Vera (VPRO)

Presentatie: Vera Siemons.

00:00 Matthieu (bnnvara)

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

03:00 - 06:00 Yoeri (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

NOS Nieuws

07:00 t/m 20:00 uur: ieder heel uur, en om 00:00 uur.

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opname van het Gelders Orkest o.l.v. Claus Peter Flor, in samenwerking met Ilse Eerens (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Marcel Beekman (tenor), Andrew Schroeder (bas) en het Nederlands Concertkoor i.s.m.Toneelgroep Oostpool.

  • Ludwig van Beethoven – Symfonie nr. 9 op. 125

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 Opium (AvroTros)

Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is live muziek.

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Thomas van Vliet.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Presentatie: Niels Heithuis.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Ron Stoeltie.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Andrew: Best of 2018 (NTR)

Presentatie: Andrew Makkinga.

22:00 Avondconcert (NTR)

Een concert uit de archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.

23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.

07:00 Start

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 De Middagshow

Interessante nieuwsupdates, spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

19:00 De Avondshow

Interessante nieuwsupdates, de meest spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

Presentatie: Patrick Coelho.

23:00 SlowJamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future

04:00 - 07:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Stephan Jacobs

13:00 Colin Banks

15:00 Top 25 van 2018

Presentatie: Colin Banks.

17:00 Oud & Nieuw met De Toppers

03:00 - 23:59 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock 500 (dag 5 van 5) Non-stop muziek

De 500 beste rockklassiekers.

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 High Voltage

Metal en Hardrock Classics.

Presentatie: Horst VonBerg.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

Nieuwsupdates

Ieder half en heel uur.

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 The Green Quest

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

15:30 Bouwmeesters

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Beter

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:30 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

21:30 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

22:00 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

22:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

00:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

01:30 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

05:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

05:30 - 06:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Top 500 (deel 5 van 6) Non-stop muziek

De mooiste klassieke muziek ooit gemaakt.

18:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Movies Monday Non-stop muziek

Een prachtige verzameling filmmuziek.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos

Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.

08:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

10:00 Spelen met Sprookjes

De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

12:00 Het Efteling uur

De grootste Efteling-hits en verzoekjes.

13:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.

18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes

Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment.
Om 18:55 en 19:55 uur vertelt Klaas Vaak een sprookje voor het slapengaan.

21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Joep Roelofsen

09:00 Top 500 van Het Foute Uur (deel 5 van 5)

De allerbeste ’foute’ muziek.

18:00 Fout & Nieuw

00:00 - 09:00 Fout & Nieuw

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 Dennis Verheugd

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Ladies of Soul

21:00 Happy New Year’s Party

03:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Mark Labrand

10:00 Top 100 van 2018

Presentatie:

  • 10:00 Barend van Deelen
  • 14:00 Ivo van Breukelen

18:00 Grandmix

Mix, gemaakt door Ben Liebrand.

21:00 Niek van der Bruggen

00:00 Grandmix

Mix, gemaakt door Ben Liebrand.

03:00 DJ Jaarmix

Martin Garrix.

04:00 - 06:00 DJ Jaarmix

Armin van Buuren.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Martijn Muijs

09:00 Lindo Duvall

12:00 Maurice Verschuuren

16:00 Dennis Hoebee

20:00 Gert-Jan van Ackooij

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 @Work Playlist Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 New Year’s Top 101 Non-stop muziek

De grootste hits van het afgelopen jaar en de fijnste klassiekers van de afgelopen decennia uit binnen- en buitenland.

00:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

00:00 MixMarathon XXL Herhaling

Herhaling van de DJ-sets die gisteren te horen waren.

07:00 MixMarathon XXL

De lekkerste DJ-sets van het afgelopen jaar.

00:00 Jaarmix

De hits van 2018, gemixt door Martin Pieters.

01:00 - 12:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Muziek, met veel lekkere funk, soul en jazz. Ook komende de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert voorbij.

Presentatie: Jaap Brienen.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Vroeg op Noord

Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 Alle 50 Goud

De vijftig mooiste liedjes die gezongen zijn in het Nederlands, Gronings of een andere streektaal.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 It Jier Út

In jieroersjoch fan it jier 2018.

Presentatie: Jan Durk de Haan.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 Fryske Top 100

De 100 bêste Fryske nûmers.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 09:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Irene ten Voorde

09:00 Hubert Mol

13:00 Maarten Daam

17:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Houdoe 2018

Luisteraars bepalen welke platen gedraaid worden en kijken terug op het afgelopen jaar.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

NOS nieuws Elk heel uur
L1 Radionieuws Tussen 07:30 en 18:30 uur op ieder half uur.

06:00 Frank en Tim

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

10:00 Ruud

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 Rian

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Rian Moonen.

16:00 Dennis en Sjoerd

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Dennis Ewald & Sjoerd Duijkaerts.

19:00 Plat-eweg - L1mbo Top 10 Jaarlijst

Presentatie: Henk Hover.

20:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

22:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 Non-Stop Eendagsvliegen

09:00 Eeuwige Eendagsvlieg

Presentatie: William van de Logt.

12:00 Eeuwige Eendagsvlieg

Presentatie: Jos Heeremans.

15:00 Eeuwige Eensdagvlieg

Presentatie: Rob Wtenweerde.

18:00 Eindelijk Oudjaar

Presentatie: Jos Heeremans.

19:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

21:00 Des Engels

Vincent van Engelen deelt zijn liefde voor pop- / rockmuziek van de jaren ’60 tot ’90.

22:00 Stormy

Felix Rottenberg draait muziek uit zijn jukebox vol associaties en aanbevelingen van liefhebbers. Een mix van soul, blues, funk, jazz en indie.

23:00 The Future of Rock & Roll

Bram van Splunteren brengt een spannende mix van nieuwe muziek en oude muziek die nog als nieuw klinkt. Van Fats Domino tot Kendrick Lamar en van Steely Dan tot Thundercat.

00:00 Sweet Melodies

Muzikant, vinylspaarder en muziekliefhebber Tim Knol laat horen waar zijn muziekhart sneller van gaat kloppen.

01:00 - 09:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Jukebox Goud

De mooiste gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 op verzoek.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 Het Gouden Weekend Extra

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Arthur Boddéus of Ivar Lingen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Broodje Bral

Luchtig programma met sprankelende muziek, verfrissend nieuws en veel Haagse humor.

Presentatie: Sjaak Bral.

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

19:00 Vaarwel 2018

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

21:00 Vaarwel 2018

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

23:00 Vaarwel 2018 Herhaling

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

01:00 Vaarwel 2018 Herhaling

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

03:00 Vaarwel 2018 Herhaling

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

05:00 - 07:00 Vaarwel 2018 Herhaling

Oudejaarsconference van Sjaak Bral.

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 wakker@rijnmond.nl

Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 Dwars door Rijnmond

Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Herman Vriend.

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 10:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Kiran Herhaling

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

22:00 Salaam Namaste

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

00:00 De Nacht Door Non-stop muziek

07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

09:00 Je Maatje in Muziek

Presentatie: Judith Vlaming.

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht Door Non-stop muziek

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Top 1008 (deel 8 van 8)

De mooiste christelijke muziek.
Presentatie:

  • 06:00 Lukas Kramer
  • 09:00 Tim Hendriks
  • 11:00 Hanno Janse
  • 13:00 Maurits Reijnoudt
  • 16:00 Marien Korterink

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Oudejaarsconference Rob Favier

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 Eindejaarsuitzending

Presentatie: Hans van Vuuren.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop gospelmuziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Regiomix

07:30 Non Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non Stop Non-stop muziek

15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Goedemorgen Limburg

Muziek en het nieuws uit de provincie Limburg.

Presentatie: Daniël Smulders.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 It’s a Beautiful Noise

Presentatie: It’s a Beautiful Noise.

23:00 Radio JND

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

18:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

Regionaal nieuws

Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Wild @ 6

Met de 6 @ 6.

Presentatie: Nick Velderman.

19:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl