Logo oorboekje.nl
menu
2017
<

vrijdag

18

augustus

>
Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Landelijke publieke zenders: < >  

Logo NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Een uitgebreid nieuwsblok, met het belangrijkste nieuws.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 - 12:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Nieuws, achtergronden, mediaforum, nieuwsquiz en stand.nl. Ook is het programma in het land met live-verslaggeving en de reportageserie ’de mini-maatschappij’ waarin gewone Nederlanders hun licht laten schijnen op het nieuws.

Presentatie: Ghislaine Plag.

Logo NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2
06:00 Ekdom in de Ochtend (bnn-vara)

Presentatie: Wouter van der Goes.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)
Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

Logo NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM
06:00 Domien (BNN)

Presentatie: Domien Verschuuren.

09:00 - 12:00 Michiel (NTR)

Presentatie: Michiel Veenstra.

Logo NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4
07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast is er het belangrijkste nieuws van de dag.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

Logo NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5
06:00 Wekker-Wakker (Max)
Muziek en actuele gesprekken.

Presentatie: Manuëla Kemp.

10:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

Logo NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
 

Logo FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX
07:00 Start
Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando.

10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijke commerciële zenders: < >  

Logo 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL
06:00 De Ochtendshow met Lars
Lars Boele draait muziek, belt met BN’ers voor het laatste showbizz-nieuws en deelt prijzen uit.
10:00 - 13:00 Marjon Keller

Logo Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock
06:00 Roadrunner Non-stop muziek
09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

07:20 en 08:50 Internet Vandaag
Recap van wat er vandaag speelt op internet.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 12:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

Logo Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM
07:00 Morning Mood Non-stop muziek
Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.
09:00 - 12:00 Coffee Classics Non-stop muziek
Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

Logo Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio
08:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
10:00 - 12:00 Spelen met Sprookjes
De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

Logo Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic
06:00 Kai & Mandy

Presentatie: Kai Merckx & Mandy Woelkens.

09:00 - 10:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.

Logo Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10
06:00 Goeiemorgen Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 - 13:00 Edwin Diergaarde

Logo Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538
06:00 Evers Staat Op

Presentatie: Frank Dane.

10:00 - 12:00 Menno de Boer

Logo Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica
05:00 Ochtendshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

10:00 - 12:00 Top 1000 Classics

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

Logo Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio
05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
09:00 - 13:00 @Work Playlist Non-stop muziek
Up-tempo hits.

Logo Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam
06:00 Mixmarathon
De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 - 14:00 Mixmarathon
De beste dj-sets.

Presentatie: Tom van der Weerd.

Logo Sublime FM

Luister naar Sublime FM Meer informatie over Sublime FM
00:00 - 23:59 Sublime FM Non-stop muziek
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
 
Regionale publieke zenders: < >  

Logo Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord
06:00 Vroeg op Noord
Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 - 12:00 Babette op Noord
Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Logo Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân
06:00 Fryslân fan ’e moarn
It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 - 12:00 Muzyk yn bedriuw
Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

Logo Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe
06:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.

Presentatie: Marjan Koekoek.

09:00 - 10:00 Draaideur Non-stop muziek
Non-stop muziek in het Nederlands en de streektaal.

Logo Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost
06:00 KlaarWakker
Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel
Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Logo Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland
06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 - 14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

Logo Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 13:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Logo Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant
07:00 Wakker
Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Tessel Linders & Maarten Kortlever.

10:00 - 13:00 Brabants Bont
Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

Logo L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio
07:00 Maarten en Tom
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.
10:00 - 13:00 Kris en Ruud
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Logo NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio
06:00 Spitstijd
Het laatste nieuws, de Rijdende Reporter, NH Peilt, HiHaHilarius, het weer van Jan Visser en muziek.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Peter Maarsen.

09:00 - 12:00 NH Tot Twaalf

Presentatie: June Hoogcarspel.

Logo Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht
06:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Richard Grootbod.

09:00 - 10:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

Logo Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West
06:00 Mogge Michiel
Het laatste nieuws uit de stad, de provincie en de rest van de wereld.

Presentatie: Michiel Steenwinkel.

09:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Logo Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond
06:00 wakker@rijnmond.nl
Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 - 13:00 Dwars door Rijnmond
Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

Logo Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland
06:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionale commerciële zenders: < >  

Logo Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM
08:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 - 12:00 Vermais

Logo Fresh FM

Luister naar Fresh FM Meer informatie over Fresh FM
00:00 - 23:59 Fresh FM Non-stop muziek
 

Logo Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM
00:00 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
11:00 - 18:00 Skûtsjesilen
Live verslagen van het SKS- en IFKS-skûtsjesilen, gelardeerd met vooral Friese muziek.

Presentatie: Taeke Wouda.

Logo Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio
07:00 Zomerradio
Zomers programma met actualiteiten, muziek en een bijbelquiz.

Presentatie: Tim Hendriks.

09:00 - 10:00 Zomerblessings
Verzoekplaten.

Logo Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
 

Logo Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio
07:30 Non Stop Non-stop muziek
09:00 - 10:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

Logo Puur NL

Luister naar Puur NL Meer informatie over Puur NL
00:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
10:00 - 12:00 Puur NL Café
De laatste nieuwtjes, entertainment, leuke gasten in de studio en gezellige muziek.

Presentatie: Emilie Sleven.

Logo Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg
00:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
09:00 - 10:00 Het Foute Uur (editie Limburg)
Foute hits die iedereen kent en iedereen meezingt.

Presentatie: Jules van Hest.

Logo Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM
06:00 Wakker Brabant
Fris, ontspannen, breed georiënteerd, luchtig en vrolijk ochtendprogramma vol classics. Met het meest opmerkelijke nieuws dat Brabant bezig houdt inclusief het nieuws uit de regio.

Presentatie: Ronny van Brabant & Emilie Sleven.

09:00 - 00:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu
07:00 Muziek uit de Regio Non-stop muziek
De beste hits uit de regio.
09:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
09:00 - 10:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

Logo Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL
06:00 Morgenstond
De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Alfred Hof.

Logo Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM
07:00 De Vos is Los
Het laatste nieuws uit de regio, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en er zijn prijzen te winnen. Ook is er de beste muziek.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 - 12:00 Best Classics
De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Wim Drent.

Logo Tukker FM

Luister naar Tukker FM Meer informatie over Tukker FM
00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek
Gevarieerde muziekmix, met piratenklassiekers, dialectmuziek en hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.
 

Logo Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio
06:00 The Wake Up and Update Show
Entertainment, actualiteiten en info met horoscoop en stelling van de dag.

Presentatie: Satish en Lloyd.

09:00 - 12:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Vijay.

Logo Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM
00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
 

Logo Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio
07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Nick Velderman.

09:00 - 12:00 Classics

Presentatie: Wouter Kooiman.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2017 oorboekje.nl